Мені 26 років, а моєму хлопцю 18. Його батьки і друзи проти нашого весілля…

Що зараз зі мною відбувається я не розумію, я закохалася в хлопця, але є велике АЛЕ: мені 26, йому 18 і як це сталося я не розумію. Ми разом вже 1.5 року, мені з ним добре, він ставитися до мене як до королеви: дарує подарунки, робить романтичні вечора, свічки, вино, пелюстки троянд … мммм коротше це просто те, про що мріє кожна дівчина.

Але його сім’я ненавидить мене, я для них чужа, у мене в родині не той дохід і живу я не так, а зараз він йде на поводу у близьких, говорить всім що не любить мене, друзям кричить не потрібна, а мені в очі люблю і ти у мене одна, а я вже не можу без нього, дихаю їм, як прокинуся відразу дзвоню йому.

Я розумію, що це нерозумно, йому треба погуляти, а мені заміж пора і дітей, але він сам каже: я зараз піду працювати ми поїдемо і будемо разом жити. Я звичайно вуха розвішую, але мізками розумію, що не вийде нічого хорошого. Ось і мучуся вже півтора року, але все одно сподіваюся на краще.

Не буду брехати відвідували думки про приворот, але зупинилася, нехай буде так, як завгодно БОГУ. Не просто ж він звів таких людей, де жінка старше і з бідної сім’ї, а може що і вийде і будуть дітки.

Він каже хочу хлопчика Івана і дівчинку Варвару, та й я впевнена, що все у нас буде добре.

Не бійтеся віку Бог просто так не зводить, це означає, що цей союз запланований долею.

You cannot copy content of this page