Мені 28 років, батько і сестри кажуть, що жити однією не нормально у моєму віці… А подруги і зовсім замучили мене знайомити з всіма хлопцями

Привіт, я Марія і я … живу одна. Так, розумію, що для багатьох це звучить приблизно так, немов я страждаю від алкоголізму або ніби я жорстока психопатка. Коротше, збиткова я. Ну так думає мій батько, дві сестри і подруги. Мені 28 років. Працюю конструктором, захоплююся пивоварінням, їздою на конях і обожнюю дартс. І у мене ніколи не було тривалих відносин.

Не подумайте, мені подобаються хлопці, але мені не подобається, коли в моїй квартирі є ще хтось. Мені одній цілком комфортно. І якщо батя до сих пір не вгамується і все ще намагається знайти гідного нареченого, то подруги давно поставили на мені хрест.

І ось, на цей Новий рік мене запросили на гулянку. Запросила одна з подруг. Вона відправила своїх дітей до бабусі. Було ще дві пари і … чоловік. Я зрозуміла, що нас намагаються звести, тому вирішила діяти на випередження, затягла хлопця на кухню і спробувала розставити всі крапки над ї.

Якщо коротко, то в доступній для чоловіка формі я пояснила, що мене влаштовує те, що живу одна і нічого не шукаю . Він засміявся і сказав, що теж живе один і нічого змінювати не збирається. Виявляється, що його теж дратують постійні спроби рідних і знайомих познайомити з якоюсь дівчиною.

Хто б знав, що ми саме в цьому зійдемося і знайдемо спільну мову. Коротше, ми злилися з вечірки. Хлопець відвіз мене до себе додому, показав приставку, яку не проміняє ні на що.

Новий рік я провела у цього хлопця. Варто визнати, що його квартира була на подив чистою, кухня вилизаною, вікна були вимиті. Ми посміялися, коли я сказала, що він відноситься до того виду хлопців, яких пора заносити в Червону книгу.

Другого січня ми поїхали до мене. Вирішили з’їсти всі запаси їстівного, тому що борщ, який я приготувала раніше, не вічний. З тих пір ми так і переїжджаємо. Тиждень поживемо у мене, а тиждень у нього.

До цього Нового року я була впевнена, що зостарюся на самоті. Тепер мені так не здається. І це класне відчуття. Мені подобається бути саме з цією людиною. Щоб знайти споріднену душу мені треба було 28 років. Я думала, що не знайду її ніколи. Втім, краще жити однією, ніж з ким-небудь.

Мій хлопець розуміє мене. Це неймовірне відчуття, коли ви на одній хвилі. 

You cannot copy content of this page