Мені 34 роки. Живу з чоловіком два роки, він бізнесмен, заробляє 500 тис. на рік, тому мої батьки спокійні за мене. Але, я його не кохаю, і нещодавно покохала звичайного фермера. Не знаю, що скажуть про це батьки, коли дізнаються

Прошу вас про допомогу, тому що сама розібратися я неспроможна. Загалом у мене є чоловік, зустрічаємося ми 2 роки, але я його не кохаю. Була закоханість, але, на жаль, на ґрунті сварок дуже сильних вона згасла.

До нього залишилася звичка. Так, він надійний, він допомагає матеріально коли треба, у нього своя компанія добре заробляє, але він не зможе дати те що мені потрібно.

Він буває грубим, постійно зайнятий роботою, мені приділяє мало уваги й у нас немає взаєморозуміння і душевної близькості, яка мені так необхідна в відносинах.

Він знайомий з моїми батьками, вони добре до нього ставляться. Але недавно я залізла на сайт знайомств, просто поспілкуватися, не більше. Познайомилася з одним хлопцем, практично відразу зателефонували одне одному, поспілкувалися.

Далі зустрілися, сподобалися одне одному. Почали спілкуватися. Він мені сподобався, дуже. У ньому я побачила всі ті якості, які хотіла бачити у своєму чоловікові. Але він фермер. Він сам не заробляє, поки що. Допомагає родині по бізнесу.

Я до цього ставлюся нормально, але я не знаю як до нього поставляться мої батьки. Я навіть боюся говорити про нього. Був негативний досвід.

Вони добре дуже розбираються в людях. Я в замішанні. Що мені робити? Бути з яким я вже 2 роки, пройшла все що тільки можна, але не люблю або бути з тим, з ким я бачилася всього один раз, але спілкуємося 2 тижні, з яким є розуміння і духовний зв’язок ?! Прошу ради! Дуже!

Related Post

Дивно, що мене вважають злим бездушним стервом, — подумала жінка. Це все неправда, у бездушних та злих кактуси не цвітутьДивно, що мене вважають злим бездушним стервом, — подумала жінка. Це все неправда, у бездушних та злих кактуси не цвітуть

Якось в квартирі у молодої жінки розцвів кактус. До цього він 4 роки стирчав на підвіконні, схожий на похмурого та неголеного двірника, і раптом такий сюрприз. Дивно, що мене вважають

Чоловік зізнався, що сумує за колишньою дружиноюЧоловік зізнався, що сумує за колишньою дружиною

Мій чоловік був одружений 8 років. Після розлучення пройшло 3 роки, перш ніж ми почали зустрічатися. У нас все прекрасно, ми не сваримося, обидва налаштовані серйозно і готові працювати над