Мені було дуже цікаво, а чи напише він мені, чи дочекається моєї чергової появи в мережі. І справді, він писав мені і чекав

Привіт тим, хто читає цю історію! Хочу розповісти Вам про історію свого кохання!

Нині мені 19 років! Різниця у віці із чоловіком 6,5 років. Познайомилися ми в інтернеті того року. До зустрічі з ним я не знала, що таке “кохання”… Зізнаюся вам, що слова кохання я говорила не один раз, але це тільки, так би мовити, для підтримки стосунків. А зустрівши Максима тобто свого чоловіка, я дійсно зрозуміла, що означає любити!

Познайомилися ми на сайті знайомств, Максим перший почав мені писати. Я була дуже цьому здивована, адже по життю я сама починаю починати розмови з людьми, так само і з протилежною статтю. Так ось на сайті ми спілкувалися пару тижнів, а потім я на якийсь час не могла виходити в мережу.

Мені було дуже цікаво, а чи напише він мені, чи дочекається моєї чергової появи в мережі. І справді, він писав мені і чекав. Наше листування тривало місяць. Потім була перша зустріч, зустріч знайомства та гарного спілкування!

Друге побачення було оригінальним – ми поїхали на Чемпіонат Світу з футболу! Пам’ятаю, як він проводжав мене додому. До цього я думала чому ми ще не цілувалися!? Адже всі хлопці такі швидкі… А Максим виявився не таким, і надалі я була дуже цьому рада!

І вже йдучи додому, я швидко його чмокнула в губи і втекла. Потім написала йому смс з вибаченнями, так соромно було. Подумає, що якась вітряна. Але надалі все було дуже нормально. Ми гуляли, балакали, цілувалися.

Новий Рік ми зустріли спочатку у мене, а потім пішли до нього. Мамі моїй Максим дуже сподобався, на щастя і у стосунках з батьками чоловіка у мене все гаразд. Закрутилось у нас все дуже швидко, і в лютому цього року він зробив мені пропозицію на День Святого Валентина.

Було дуже романтично. Він став на одне коліно і подарував мені обручку, а також запропонував стати його дружиною! Весілля зіграємо у липні. Зараз живемо з моїми батьками, і в нас все гаразд, та й добре. Так, що дівчата знайомтесь з хлопцями, і знайте, що є на світі хороші молоді люди.

You cannot copy content of this page