Мені довелося купити два абонементи в спортзал і на йогу, і ходити разом зі свекрухою, як моральна підтримка

Сталася ця історія, коли я тільки-но вийшла заміж і ми з чоловіком чекаючи закінчення ремонту в нашій квартирі, жили з його батьками. Відразу хочу сказати, що ми маємо відмінні стосунки. Було лише одне «але».

Свекруха у мене дуже вразлива, але при цьому вважає, що сім’я над усе, і всі, завжди і абсолютно у всьому, повинні підтримувати одне одного. З одного боку, це чудово, але того разу все дійшло до абсурду.

Свекруха дуже любить готувати і постійно балувала свекра та мого чоловіка борщами, пирогами, запіканками та іншими різносолами. Свекор та чоловік, мають відмінний метаболізм, попри калорійні обіди та вечері із трьох страв, завжди підтягнуті. А ось свекруха, ожирінням, звичайно, не страждає, але скажемо так, жінка при формах.

І ось свекор вирішив, якщо вже сина одружили, то можна і себе побалувати, і купив путівки на двох, на честь двадцятої річниці спільного життя. Про що звісно повідомив дружину. Краще б він зробив це сюрпризом.

І ось до початку відпустки залишалося два місяці, і свекруха вирішила сісти на дієту, щоб привести себе до ладу і «відповідати іноземному курорту». Почитала купу інформації в інтернеті і, прийшовши до висновку, що для переходу на правильне харчування немає часу, вирішила випробувати монодієти.

Ми всі разом їли гречку, сиділи на кефірі, пили вранці воду з медом. Мені довелося купити два абонементи в спортзал і на йогу, і ходити разом зі свекрухою, як моральна підтримка.

Я сильно не страждала через те, що і до цього багато не їла, але чоловіче населення постраждало дуже сильно, зникли борщі, пироги, запіканки.

Їм заборонялося навіть харчуватися поза домом. Якщо раптом свекруха чула від них запах їжі, то називала їх зрадниками сім’ї та демонструвала передсмертний стан. Проте вони таки примудрялися протягом дня, десь трохи далі від дому з’їсти щось заборонене.

Відпустка видалася на славу, свекруха поїхала схудла і задоволена, свекор був радий шведському столу та триразовому харчуванню. А чоловік зажадав мене присягнути, що я ніколи не змушуватиму сидіти його на дієті.

Related Post

Коли ми почали жити разом, мій хлопець сильно змінивсяКоли ми почали жити разом, мій хлопець сильно змінився

Я зустрічаюся з хлопцем вже майже 2 роки. Мені 24, а йому 20 років. Попри свої роки, він дуже дорослий та розумний. Перший рік стосунків все було добре, ми гуляли,

Передостання ніч перед вильотом була чудова, ми провели її разомПередостання ніч перед вильотом була чудова, ми провели її разом

Я виховую доньку сам, дружини не стало ще коли їй виповнилося пів рочку. В моєму житті вистачає жінок, але всі вони якісь не такі чи що. Зараз мені 36, доні

Хлопець зрадив мені з 17-річною сестрою однокласниці на весіллі. Чи варто пробачати йому?Хлопець зрадив мені з 17-річною сестрою однокласниці на весіллі. Чи варто пробачати йому?

Ми у стосунках майже 4 роки, знайомі майже 9 років. Мені 23, йому 26. Він був одружений 1,5 року, я була у стосунках 5 років. Як тільки розлучилася зі своїм