Мені доводиться страждати від огидної поведінки пасинка, тому що чоловік відчуває перед ним почуття провини

Мені доводиться страждати від огидної поведінки пасинка, тому що чоловік відчуває перед ним почуття провини. Як же – така травма, батьки розлучилися.

Тільки розлучилися вони не з ініціативи мого чоловіка. Там мама знайшла собі іншого чоловіка і поїхала до нього в інше місто, спокійно і без докорів сумління залишивши дитину батькові.

З чого чоловікові відчувати якесь почуття провини? Що не зберіг шлюб? Тож для цього обидва повинні намагатися, що він один зміг би зробити?

Ми познайомилися з ним, коли він вже три роки жив удвох із сином. Хлопчикові було тоді шість років і він вже поводився, як цар, перед яким усі інші повинні прислужувати.

Я спочатку це списувала на ревнощі якісь, небажання пускати у свою родину сторонню людину, тому щиро хотіла з цією дитиною потоваришувати.

Мамою я йому ставати не планувала, як піде, але хотіла стати другом. Не вийшло. Не дружать царі з холопами, саме так ця дитина сприймає і мене, і свого батька.

Поведінка у дитини огидна, він нічого за собою не прибирає, погано вчиться, хамить усім і кожному, а чоловік нічого не може з цим зробити.

– Я бачу, як син поводиться, але я відчуваю провину перед ним, тому доведеться терпіти, – заявив він після чергової витівки своєї дитини.

А ось я за три роки терпіти дуже втомилася. Якби був якийсь термін, коли все це скінчиться, було б легше. Ну, типу, перехідний вік треба потерпіти.

Але тут до перехідного віку ще далеко. Я боюся припустити, що цей дрібний бешкетник буде коїти у підлітковому віці, якщо на нього вже зараз ніяких сил не вистачає.

Карати його не можна, на слова він не реагує, все в хаті будується довкола його бажань та звичок. Він може собі дозволити все, що завгодно.

Не сподобався телефон, який йому подарували – він запустив їм у стіну, все, відновленню телефон за сім тисяч гривень вже не підлягає.

Захотілося щось купити – вимагає у батька грошей. Може у мене з гаманця готівку витягти, хоча я й намагаюся все на картці тримати, але іноді ходжу на ринок, де карти не приймають.

Не подобається хлопчику їжа – він просто вивалює її у відро для сміття або виливає в унітаз. Може в каструлю плюнути, якщо йому не хочеться їсти те, що я приготувала.

У мене вже немає надії на те, що чоловік зрозуміє і якось почне виховувати свого сина. Я не маю сил все це терпіти.

Хочеться просто зібрати речі та піти, зупиняє лише те, що чоловіка я дуже кохаю. Якби не його це безглузде почуття провини, все було б добре.

Пропонувала йому сходити до психолога, але він не хоче, тому що не бачить у цьому проблеми. Типу, йому є, за що випробовувати провину, він не хоче, щоб його переконували у протилежному.

Вирішила поїхати сама у відпустку і подумати над цією ситуацією ще раз. Але поки що схиляюся до думки, що як би чоловіка не я кохала, якщо він нічого не змінить, то треба йти.

А то поки цей дрібний диявол відчуває вседозволеність, я не можу спокійно почуватися у власному будинку. Та й дитину мені хочеться свою, але не в такій атмосфері. Невже я дарма витрачала час?

You cannot copy content of this page