Перейти до вмісту

Мені дуже подобається брат мого чоловіка, навіть почала чепуритися коли він приходить в гості, мені здається наші почуття взаємні

  • від

Що я відчуваю до брата чоловіка?

У мого чоловіка є брат Олег. У перший раз ми з ним зустрілися один на один по одному питанню, коли я ще не була одружена. Я помітила, що сподобалася йому, але він був мені абсолютно байдужий довгий час. Потім я вийшла заміж за Ігоря.

З чоловіком стосунки складні. З Олегом іноді зустрічаємося як родичі. Кожен раз, коли ми ночуємо в одній квартирі, він мені дуже яскраво сниться, ніжно і пристрасно. Я прокидаюся і знаю, що він теж не спить.

Одного разу я прикинулася п’яною і намагалася його м’яко спокусити (не чіплялася, просто вимовляла неоднозначні слова кілька разів з байдужим виглядом).

Подумала, що він може скористатися ситуацією. Але нічого не вийшло. Може бути, через його моральний борг перед Ігорем, а може бути через те, що я була вже не такою привабливою, як в перший день зустрічі.

Одного разу, коли ми прощалися, він при чоловікові цілував мене в щоку і обіймав, я його теж, але потім як від електрики сіпнулася. Олег, звичайно, це відчув.

Іншого разу при прощанні він мене обійняв за талію, дивився в очі, а я не могла говорити, повторювала одне і те ж, стільки почуттів спалахнуло між нами було. Він також в щоку мене поцілував і пішов.

У нас з Ігорем є син, і я бачу, що Олег чоловікові трохи заздрить, тому що у нього самого є дочка, з якою він ніколи не жив.

Заради Олега я вирішила зайнятися своєю зовнішністю, стати такою ж, як коли ми зустрілися в перший раз. Це єдиний мій стимул бути красивою, хоча з моменту прийняття рішення ми не зустрічалися.

Нещодавно Олег знову мені наснився: наче його друг сказав йому про мене: «Іди поцілуй свою майбутню наречену». 17 років минуло з моменту нашого знайомства.

Мені здається, я могла бути набагато щасливішою з ним, ніж з чоловіком. А ще здається, що він в деякому сенсі жорстокий по відношенню до мене, знаючи, як складається моє життя з Ігорем.