fbpx

Мені дуже подобається колега і це взаємно я знаю, але у нас сім’ї. Після корпоративу на роботі ми майже зробили це і тепер мені дуже соромно за це

Що робити? Історія про те як мені дуже подобається колега і це взаємно я знаю, але у нас сім’ї.

Я прийшла працювати мед сестрою він вже працював там лікарем 2 роки, ніколи б не подумала, що сподобається мені зовсім не мій типаж (зовні).

По спілкуванню дуже простий і звичайний, що не сказати про інших особливо молодих, не встигнуть прийти працювати вже пальці гнуть, ну історія то про інше.

Взагалі простий він, часто пив з нами чай в сестринській, жартував взагалі дружньо спілкувався з усіма, коли я прийшла працювати ще була незаміжня, але зустрічалася з майбутнім чоловіком він теж ще тоді зустрічався з своєю майбутньою дружиною, іноді він робив мені якісь двозначні знаки уваги, але я особливо не звертала на це уваги, він завжди намагався сісти ближче, або підійде в скаже: «ну що пішли працювати і злегка обійме за талію і швидко прибере руку ніби як по-дружньому, але ніби як і ні, так ми і спілкувалися більше як друзі, наші чергування часто збігалися, і ми добре спілкувалися хоча час від час нотки флірту мали місце бути.

Майже в один час ми одружилися і навіть дочки народилися з різницею в пів року і ось коли я вийшла з декрету все стало по іншому, був корпоратив і ми звичайно все випили і там ми з ним поцілувалися, після поцілунку я відразу поїхала додому і була в шоці від своїх дій, наступне чергування збіглося з ним було так незручно весь день з ним бачитися і от увечері я вирішила з ним поговорити, щоб надати роз’яснення ситуації, щоб далі спокійно працюват.

Я зайшла в ординаторську він пив чай, я почала говорити він мене перебив, сказав я знаю, що ти хочеш сказати мені теж ніяково за вчора і тут же підходить до мене ближче хоче знову поцілувати, але різко відходить, я наче знала що він відчуває.

Те ж саме що і я, нас тягне одне до одного, але у нас різні шляхи. Я незнаю що це, інтрижка, іскра, кохання, але я не хочу перевіряти, тому що я не хочу втрачати сім’ю, а й працювати з ним поруч я не можу.

Тепер якщо графіки збігаються з ним я намагаюся змінюватися, недавно він підійшов до мене запитав ти мене уникаєш? Я сказала ні і все. Перейти на інше місце роботи я не хочу, і що буде далі я незнаю.

Related Post

Чи є шанс дати відчути ці дурні метелики?Чи є шанс дати відчути ці дурні метелики?

Хочу поділитися своєю історією і можливо отримати стусан з напрямком куди рухатися. Моя лавсторі почалася два роки тому з персонажем Микитою. До початку відносин ми спілкувалися в одній компанії мого