Мені дуже подобається колега і це взаємно я знаю, але у нас сім’ї. Після корпоративу на роботі ми майже зробили це і тепер мені дуже соромно за це

Що робити? Історія про те як мені дуже подобається колега і це взаємно я знаю, але у нас сім’ї.

Я прийшла працювати мед сестрою він вже працював там лікарем 2 роки, ніколи б не подумала, що сподобається мені зовсім не мій типаж (зовні).

По спілкуванню дуже простий і звичайний, що не сказати про інших особливо молодих, не встигнуть прийти працювати вже пальці гнуть, ну історія то про інше.

Взагалі простий він, часто пив з нами чай в сестринській, жартував взагалі дружньо спілкувався з усіма, коли я прийшла працювати ще була незаміжня, але зустрічалася з майбутнім чоловіком він теж ще тоді зустрічався з своєю майбутньою дружиною, іноді він робив мені якісь двозначні знаки уваги, але я особливо не звертала на це уваги, він завжди намагався сісти ближче, або підійде в скаже: «ну що пішли працювати і злегка обійме за талію і швидко прибере руку ніби як по-дружньому, але ніби як і ні, так ми і спілкувалися більше як друзі, наші чергування часто збігалися, і ми добре спілкувалися хоча час від час нотки флірту мали місце бути.

Майже в один час ми одружилися і навіть дочки народилися з різницею в пів року і ось коли я вийшла з декрету все стало по іншому, був корпоратив і ми звичайно все випили і там ми з ним поцілувалися, після поцілунку я відразу поїхала додому і була в шоці від своїх дій, наступне чергування збіглося з ним було так незручно весь день з ним бачитися і от увечері я вирішила з ним поговорити, щоб надати роз’яснення ситуації, щоб далі спокійно працюват.

Я зайшла в ординаторську він пив чай, я почала говорити він мене перебив, сказав я знаю, що ти хочеш сказати мені теж ніяково за вчора і тут же підходить до мене ближче хоче знову поцілувати, але різко відходить, я наче знала що він відчуває.

Те ж саме що і я, нас тягне одне до одного, але у нас різні шляхи. Я незнаю що це, інтрижка, іскра, кохання, але я не хочу перевіряти, тому що я не хочу втрачати сім’ю, а й працювати з ним поруч я не можу.

Тепер якщо графіки збігаються з ним я намагаюся змінюватися, недавно він підійшов до мене запитав ти мене уникаєш? Я сказала ні і все. Перейти на інше місце роботи я не хочу, і що буде далі я незнаю.

Related Post

Я все ще боюся, що чоловік повернеться додомуЯ все ще боюся, що чоловік повернеться додому

Вийшла заміж рано. Зараз я думаю, що навіть занадто рано. Мама так відмовляла мене від заміжжя, просила почекати, закінчити вуз. Але любов і гормони перемогли над здоровим глуздом. Через півтора

Я зрозуміла, що ми для них схожі на клоунів, адже Андрій нижчий за мене, на цілих двадцять сантиметрівЯ зрозуміла, що ми для них схожі на клоунів, адже Андрій нижчий за мене, на цілих двадцять сантиметрів

У мене не маленький, як для жінки зріст – майже 180 см. Навіть найменший підбор робить мене вище. Я не дуже комплексувала з цього приводу, тому що хлопці, з якими