Мені казали, що перший крок роблять тільки меркантильні дівчата, мовляв сама намагається, значить грошей хочу… дурість

Чоловіки, будьте чоловіками, зробіть уже перший крок!

Хлопцям набагато простіше живеться, ніж дівчатам. У суспільстві не прийнято, коли дівчина робить крок першою. А якщо і робить, то чоловік сприймає це абсолютно неправильно. Частина чоловіків вважають, що раз дівчина приділяє увагу і фліртує, то це ознака відчаю. І з такими жінками на їхню думку можна не рахуватися. Їх можна принижувати – все стерплять. Деякі дійсно терплять, оскільки бояться, що більше їм нічого не світить. Просто жахливо.

Інші ж чоловіки вважають, що перший крок роблять тільки меркантильні особи, яким від мужика постійно чогось треба: грошей, ліжку, знову грошей … Відкрию секрет тим чоловікам, які так думають – так, нам дійсно від вас дещо треба. Це дещо – любов. Ми хочемо бути коханими, хочемо, щоб ми для вас хоч щось значили. Хочемо бути тими, заради кого варто жити і робити дурні вчинки.

Багато чого нам не потрібно – будьте уважними та кохайте нас. Кажуть, що жінок важко зрозуміти. Господи, та що тут розуміти – будьте чоловіками, зробіть перший крок уже! Все інше ми самі підкажемо, як і що слід робити…

Пишу це все, а сама розумію, що нічого в моєму житті це не змінить. Ну і добре. Хоча може до кого-небудь з мужиків я достукаюсь і ви скажете тим, кому соромитеся сказати якусь банальну дурість в стилі: “Ти класно виглядаєш! Вип’ємо кави разом?”. Не бійтеся, що вам відмовлять. Ми так чекаємо, що ви зробите перший крок.

Ми так втомилися від самотності. Зробіть вже це!

You cannot copy content of this page