Мені майже тридцять років, нещодавно вийшла заміж за Євгена, з яким зустрічалася близько року до весілля. Познайомились у компанії спільних друзів. Вони мені активно радили мого майбутнього чоловіка і всіляко намагалися звести нас

Мені майже тридцять років, нещодавно вийшла заміж за Євгена, з яким зустрічалася близько року до весілля. Познайомились у компанії спільних друзів. Вони мені активно радили мого майбутнього чоловіка і всіляко намагалися звести нас.

Занадто сильно намагатися їм не треба було. Женя з дня знайомства підкорив мене своєю сміливістю, рішучістю і зухвалістю. Одразу було видно, що він справжній чоловік! Але я й не підозрювала, що це вийде мені боком якоюсь мірою.

Досить швидко ми почали жити разом. І я помітила, що в побуті Женя досить різка і груба людина. Це на побаченнях і під час походів у кіно ми всі гарні! А коли почалося рутинне життя, він дуже змінився.

Починалося все з дрібниць. Наприклад, замість «принеси мені, будь ласка, води», він говорив «принеси воду». Спочатку я виправдовувала Женю. Це не головне, це не обов’язково ознака неповаги. Можливо, це його стиль спілкування. Він і справді був цілком конкретною і суворою людиною.

Я заплющувала очі на такі дрібниці. Але потім Женя став дозволяти собі більше грубості. Наприклад, якось у нас із ним зайшла суперечка про політику. Я ніколи подібні розмови не сприймала як суперечки. Скоріше, дискусії. У всіх різна думка, та й що з того? Це взагалі ніяк не має впливати на особисті стосунки.

Але Женя кричав, що я нічого не розумію в цьому житті. Я йому сказала, що й не заявляю про те, що в усьому знаюся. Але все ж таки це моя думка, яку треба поважати.
– Ну а я тобі намагаюся пояснити, що твоя думка неправильна! Дивись ще не скажи про це у суспільстві. А то червоніти за тебе доведеться, – кинув мені він.

І саме те, як ми з ним виглядали у суспільстві, для нього відігравало велику роль. Женя ніколи не спілкувався зі мною на людях так, як міг дозволити собі вдома. Мене, звичайно, дратувала ця показуха. Але я терпіла. Все-таки людина він емоційна. Головне, не ганьбить нашу родину на людях. Плюс до всього, я його дуже кохала. Як і він мене.

Через кілька місяців після весілля, ми вирішили відзначити цю подію з друзями. На самій церемонії одруження були присутні лише родичі. А через два місяці ми вже встигли відпочити від урочистостей та привітань, тож запросили друзів до нас додому на вечерю.

Буквально за пів години до приходу гостей ми з чоловіком дуже сварилися! Мабуть, як ніколи. Привід був абсолютно дріб’язковий. Ми з ним обговорили одне меню, а я приготувала інші страви. Просто не погодила з ним! Адже я думала, що це жіночі турботи. Яка йому різниця, що буде на столі?

Але він просто розлютився! Кричав так голосно, що я мало не оглухнула! Стверджував, що він голова сім’ї, всі рішення, навіть такі, слід обговорювати з ним. І чому він в останній момент дізнався, що ми збираємося пропонувати гостям?

Скандал наш був такий серйозний, що я повністю була впевнена, що прихід гостей скасовується. Надто вже й у нього, і в мене був поганий настрій. Я очікувала, що він зателефонує гостям та скасує зустріч.

Але найбільше мене вразило не це! Мало того, що наша вечірка відбулася. Так ще, як тільки гості переступили поріг, Женя змінив гнів на милість у ту саму хвилину! Відразу став доброзичливим та усміхненим. Постійно звертався до мене і постійно хвалив мене.

Я була настільки спустошена нашим конфліктом, що майже жодного слова не сказала за весь вечір. Думаю, по моїй поведінці гості зрозуміли, що в нас щось сталося. Щоправда, тактовно промовчали про свої припущення. Коли вони пішли, на мене чекав новий скандал.

– Не думав я, що ти виноситимеш сміття з хати! Ти чого сиділа весь вечір, мов у воду опущена? Навіть не сказала жодного слова! Як ми тепер перед друзями виглядатимемо? – кричав чоловік.

Я не почала вступати з ним у новий конфлікт. Просто я остаточно в той момент зрозуміла, що Жені абсолютно начхати на мене, як на людину. Єдине, що його хоч трохи хвилює, що про нашу родину скажуть люди.

В іншому Женя хам, грубіян і просто дуже поганий чоловік. Нещодавно ухвалила рішення подавати на розлучення. Сподіваюся, чоловік дасть мені піти спокійно і без скандалів.

You cannot copy content of this page