Мені не потрібні проблеми, але в той же час хочеться полоскотати нерви фліртуючи з чоловіками. Сестра сказала, що у мене “девіантна поведінка”.

Для мене флірт – це просто флірт. Нічого більше. Мені подобається кокетувати з чоловіками без всякого продовження. Відпускати жарти і ходити по межі відносин – це своєрідна зарядка для розуму. Мені подобається жартувати. Якщо ці жарти мають подвійний або потрійний сенс – ще краще.

У моєму нудному офісному житті – це єдина нормальне розвага і розрядка. Якщо я бачу, що чоловік не розуміє тонку грань між легким фліртом і реальним захопленням – я припиняю з ним фліртувати

Для багатьох людей флірт має якийсь контекст або обов’язкове продовження, але для мене флірт – це просто флірт.

Мені не потрібні проблеми, але в той же час хочеться полоскотати нерви. Сестра сказала, що у мене “девіантна поведінка”.

Хіба це так погано? Ну пококетувала трохи, пожартувала трохи … До речі, чоловіки до цього ставляться куди краще жінок. Саме жінки думають, що я у них мужиків відбиваю. А насправді ні.

Можливо я не права? Для вас флірт передбачає обов’язкове продовження?

Related Post

Сім’я намагається видати мене заміж за некоханого чоловікаСім’я намагається видати мене заміж за некоханого чоловіка

Мені 34 роки. Дітей немає, незаміжня, постійного партнера теж немає. Два роки тому мама познайомила мене з сином своєї подруги. Як чоловік він мені не сподобався, спілкування швидко зійшло нанівець.

Але як же хотілося маминої ласки та розумінняАле як же хотілося маминої ласки та розуміння

Ми зі старшою сестрою, з дитинства бачили лайки та сварки мами з татом. Цілу ніч триває концерт, а вранці о 7:00 ми починаємо збиратися до школи. І цілий навчальний день