Мені не вистачає уваги чоловіка

Чоловік веде себе так, ніби мене немає в його житті. Я намагаюся з ним поговорити про це, обговорити, чого мені не вистачає в наших відносинах. Він сміється у відповідь. Називає дитячістю моє бажання обіймів і ніжності. Каже, що нам не по 18 років. Зараз діти поїхали, ми живемо тимчасово удвох і практично не спілкуємося одне з одним. Пора розлучатися чи варто поговорити ще раз?

Анастасія, 28 років
Привіт, Анастасія. Коли ви познайомилися з вашим майбутнім чоловіком, які у вас були стосунки? Він був ніжний і уважний? Які якості, які слова і думки змусили вас звернути увагу саме на цього чоловіка? Чим він для вас був привабливий?

Може, він уже при знайомстві і залицянні в першу чергу був практичний у відносинах. Демонстрував вам ділові якості, господарську дбайливість, фінансову стабільність і побутову надійність. Тоді він виконує ваші очікування, втілюючи життя, в якому все добре, дві дитини, побутова стабільність. Але ви розчаровані в супутнику, якого вибрали самі.

Або чоловік при знайомстві був ласкавий, цікавий, товариський, ніжний, сексуальний і велелюбний? Тоді потрібно зрозуміти, як давно змінилися відносини. Може, якісь події відбулися у вашій родині? Як вплинуло на ваше інтимне життя народження дітей? Турботи про дітей зближують, про це можна говорити, разом відпочивати, грати. Чому і як надовго вони поїхали? Може, їх відсутність погіршує вашу самотність?

Які у вас інтереси крім роботи, чим цікавиться чоловік? Що буде, якщо запропонувати сходити в кіно, театр, музей або виставку по його інтересам? Ви могли б влаштувати урочистий вихід в ресторан: вибір оптимальної кухні, жива музика або караоке, покупка нового одягу і білизни. Спробуйте розважитися і запросіть чоловіка, може, він не вміє розслаблятися. І тому говорить, що балуються тільки діти.

Related Post

“Вчителька” для рідненької доньки“Вчителька” для рідненької доньки

У дочки зароджуються перші відносини. Вона звернулася до мене за порадою. Я нарадила їй чогось, прости господи. Вона була похмуріше хмари, а після розмови розслабилася і побігла виконувати пораду. Але

Він жив з жінкою, колишньою дружиною, вони на той момент були в розлученні, але жили разом….Він жив з жінкою, колишньою дружиною, вони на той момент були в розлученні, але жили разом….

Почалося з того, що ми розлучилися з хлопцем з яким жили разом близько року, відносини були залежні і дуже жахливі, сварки, лайки, образи, бурхливі примирення, коротше пристрасті кипіли. В один день

Мені подзвонив незнайомий чоловік і сказав, що мій чоловік спить з його дружиноюМені подзвонив незнайомий чоловік і сказав, що мій чоловік спить з його дружиною

10 років тому чоловік зрадив з колегою. У мене були докази, але він спочатку все заперечував. Потім, правда, зізнався, обіцяв, що таке більше не повториться. І ось два місяці тому

facebook