Мені ніколи у житті не щастило з подругами. Я вже перестала вірити у справжню дружбу

Не щастить мені із подругами. Ще у школі найкраща подруга почала дружити одночасно з двома дівчинками, розповідаючи кожній з них те, про що ми з нею говорили. Я перестала з нею дружити, бо ще тоді представляла дружбу зовсім іншою.

Вважаю, що з подругою можна поговорити, поділитися всім, порадитися. Але чомусь мені так і не пощастило зустріти таку подругу. В університеті теж почала товаришувати з однокурсницею, вона жила в гуртожитку, часто приходила до мене додому, навіть ночувати залишалася.

Мої батьки були задоволені нашою дружбою, допомагали Ірі, коли в неї не було грошей, і якщо потрібно було готуватися до сесії, дозволяли їй жити у нас, щоб ми разом навчалися та допомагали одна одній.

Звичайно, коли я познайомилася з хлопцем, першою про це дізналася Іра. Я була така щаслива, мені хотілося з кимось поділитися, і я розповідала все подрузі. Як мене хлопець любить, які подарунки дарує. Аж поки вона не сказала, що настав час їх познайомити, щоб вона могла оцінити його.

Я так і зробила, запросила її піти з нами у кіно, потім вечір провели у кафе. Іра весь час фліртувала з Ігорем (моїм хлопцем), я сердилася, але знаку не подавала. Вже потім я їй все висловила, але подруга сказала, що таким чином вона його перевіряла, чи він мене дуже любить або може іншою зацікавитися.

Те, про що я навіть не могла подумати, якраз і сталося. Якось Ігор сказав, що буде зайнятий у вихідні, і я вирішила сходити у магазин, щоб час не втрачати дарма. І далі було як у дешевому серіалі – я зустріла свою подругу зі своїм хлопцем.

Він чекав на неї біля машини з квітами, при зустрічі поцілував. Я зрозуміла, що вони давно зустрічаються за моєю спиною. Як же мені було боляче! За що зі мною так вчинили найрідніші мені люди, яким я так довіряла? Можна було б сказати правду відразу, а не робити з мене дурепу.

З того часу подруг у мене немає. Я намагаюся спілкуватися з усіма нормально і на роботі, і у побуті, але нікому не довіряю. Я незаміжня, хоча вже 26 років. Як живе подруга і колишній хлопець, не знаю, не цікавилася. Вона майже одразу перевелася на заочну форму навчання, і ми з нею більше не бачилися. Сподіваюся, що вона кається.

Related Post

У мого чоловіка залежність від комп’ютерних ігорУ мого чоловіка залежність від комп’ютерних ігор

Ми з Артемом познайомилися в соціальних мережах. Стали зустрічатися, я одразу зрозуміла, що люблю його і хочу бути разом. Ми одружилися, і тоді я навіть замислювалася, що доведеться зіткнутися з

У мене світ рухнув, людина з якою мені завжди було добре, стала чужоюУ мене світ рухнув, людина з якою мені завжди було добре, стала чужою

Мені 27 років, це вже другий шлюб. Нещодавно у мене народилася друга дитина. Перший шлюб розпався через те, що чоловік був любителем погуляти. Від першого шлюбу маю сина. Три роки

Коханка чоловіка заважає мені купити квартиру нашим дітямКоханка чоловіка заважає мені купити квартиру нашим дітям

У мене складна життєва ситуація, з якою, можливо, хтось стикався і зможе допомогти порадою. З чоловіком ми були одружені понад 20 років, але на даний період разом не живемо. Офіційно