Мені попадаються такі дівчата, які на першому побаченні спеціально замовляють стількі їжі наче вони з голодного краю. Не розумію, чи всі такі жінки? Зовсім віру втратив…

В ресторан виведеш – замовляють стільки, наче рік не їли…

Ось дівчата кажуть: хлопці такі сякі, нормальних немає, зустрічатися ні з ким. Ну … скільки не знайомлюся, переконуюся, що найчастіше тут не треба нарікати на дзеркало. Чесне слово, нормальні навколо є, ось тільки чи потрібні вони сучасним красуням? Так зовсім ні. Зараз дівчата не на нормальність дивляться, а на товщину гаманця.

Знайомишся з такою – відразу починається: “а у тебе є машина, а квартира своя, а як із зарплатою?”.

А якщо я студент? А якщо немає машини, то що? А сама-то ти крім краси що можеш запропонувати?

В ресторан виведеш – замовляють стільки, наче рік не їли перед цим походом, ось прямо з голодного краю приїхали. Рахунок-то типу апріорі оплачувати кавалеру. Так що можна і поїсти на халяву І найголовніше, такі зовсім не рідкість. І навіть на першому побаченні вже рвуться за твій рахунок час провести – і це при тому, що ніякої гарантії, що потім друге побачення буде – ні! – це чисто зустріч була без зобов’язань.

А якщо без зобов’язань, то чому чоловік зобов’язаний?

Мої колеги-дівчата в офісі іноді обмінюються за кавою плітками про те, як розвели чергового чоловіка на вечір. Слухати противно. І думки зовсім не про те, що круто вони обламали чергового кавалера, а про те, що у таких дівчат-розводил, як правило, з іншою мораллю теж не все в порядку.

Так, чоловік спочатку не націлений на тривалі відносини, тому як ну нерозумно відразу бути готовим одружитися на тій, яку і не знаєш.

Спочатку хочеться просто добре провести час. Може, одну ніч – але якщо обидва отримають задоволення, хіба погано? Але дівчата, таке враження, що мстять. Кожного зустрічного хочуть розвести на гроші в помсту за всіх ошуканих дівчат світу.

Гроші, гроші, гроші … Чесно, розумію друзів, які на всіх дівчат дивляться з презирством. Ну, а чого може заслужити та, яку не цікавить ні твій характер, ні твої думки, ні ти сам – тільки сума, якої ти маєш і готовий витратити на її потреби. Які далеко не завжди стикаються навіть близько з твоїми.

Нормальні хлопці є. Ось тільки вони вважають за краще нормальних же дівчат. Нехай і не красунь з ботекса у всіх місцях. Але тих, хто реально цінує їх, а не їх дохід.

You cannot copy content of this page