Мені порадили радикальний спосіб оживити шлюб

Заміжня 12 років. Як це буває, звикли, рутина почала душити, стало все буденно і нудно. З чоловіком обговорювали це, намагалися якось урізноманітнити дозвілля.

Одного разу з іншою сімейною парою поділилися своєю проблемою, мовляв, на зразок назріла перша криза, як бути? А вони разом ще довше нас, думали, радою допоможуть. Допомогли, блін. Краще б не питали!

Вони хитро посміхнулися і розповіли свою історію. Коли у них почалися проблеми в стосунках, як тільки вони не намагалися їх вирішити. Навіть до психолога ходили, але нічого не змінювалося, справа йшла до розлучення.

У підсумку вирішили впустити в своє життя інших людей. Тепер у них вільні відносини, ви уявляєте! З різними партнерами вони час проводять, на побачення ходять. Нахвалювали свій досвід, як стали ближчими одне до одного, розкріпачилися, шлюб заграв новими фарбами.

Мій благовірний наслухався порадників – і тепер вмовляє мене. Ага, з іншими жінками спати захотів.

Не на ту напав – нехай зраджує кому-небудь іншому, зі мною цей фокус не пройде. Ось мало мені розладу у відносинах, так зараз щовечора вислуховую, що я погана і не дозволяю чоловікові знайти ще одну партнерку. Хіба можна вирішити проблеми у відносинах через ліжко?

You cannot copy content of this page