ЦЕ EASY Життєві історії Мені постійно потрібно оновлювати машину, квартиру змінювати на будинок побільше, але чоловік млявий, не розуміє цього

Мені постійно потрібно оновлювати машину, квартиру змінювати на будинок побільше, але чоловік млявий, не розуміє цього

Пишу свою історію, бо буду рада вислухати думки з боку. Навіть якщо вони будуть не дуже приємними для мене.

Історія така. Я заміжня, шлюб другий, є дві дочки від першого шлюбу, син від другого. Дочки школярки, 10 і 11 років, розумниці, багато де займаються, фортепіано, конкурси виграють, танці, англійська і т.д.

Син теж наша радість. Йому 4. Є проблеми з неврології, відповідно регулярне лікування, але обіцяють, що повністю компенсується, та й вже зараз сторонні не помічають, що не так. Але діти – це не тільки радість, а й великі навантаження.

Нашому з чоловіком шлюбу майже 5 років. І я зараз розумію, що не хочу своєму чоловікові життя в шлюбі зі мною. Я дуже вимоглива, мені весь час потрібно розвиток всього – дітей, мене самої (зовнішність, кар’єра, ну і т.д), житла родини – ну тобто від маленької квартири до великого будинку, в цьому напрямку. Машина – більше, краще, новіше, ще одна. І так по всіх фронтах.

Діти теж втомлюються, але їм це приносить радість, результатами пишаються. Син поки не покує результатів, але моя вимогливість допомогла практично витягнути його з серйозного діагнозу.

Але чоловіка мені шкода. Він по натурі людина іншого складу – меланхолік, уповільнений, любить міркувати, відпочинок на природі. Я бачу, що йому чужий ритм життя, який я задаю. Він його не тягне. Себе я змінити не можу.

Мені вже 35, і ця жага всього була в мені завжди. Поки не було ресурсів, доводилося миритися з відсутністю чогось, зараз вже не хочу, я тільки набираю обертів в бажаннях і можливостях. Але що робити з чоловіком – не знаю.

Він надійний, не зрадить, завжди йде на поступки. А ось цього мені і не треба – хочеться, щоб він теж відстоював свої інтереси, не давав себе пригнічувати. Але це скоріше мрії – йому це не властиво, та й в 40 років це навряд чи змінитися.

Йти він категорично не хоче – ні на яких умовах (я пропонувала найкращі для нього, ні грошей не треба, нічого, з дитиною бачитися коли тільки захоче). Так, я можу просто піти сама з дітьми так чи інакше. Але є відчуття, що це буде більш жорстоко, ніж залишитися. Чи ні?

Я вже нічого не розумію. Залишити людину і нехай живе як вибрав? Але я не можу не бачити, що йому не солодко. І мені теж поруч хочеться бачити партнера, а не помічника.

Він каже весь час “я ж тебе підтримую!” і ніяк не зрозуміє, що мені не потрібна підтримка, я сама себе відмінно підтримую. Себе б краще підтримав. Але це він і не може.

Ось така історія, і попало ж так вляпатися. Але я не вірю в історії з поганим кінцем, впевнена, що все можна виправити. Важливо лише визначитися з генеральним напрямом – а цього-то в нашому шлюбі я зробити і не можу.

Піти і дати всім (в тому числі чоловікові) шанс бути щасливими, раз разом не виходить? Або залишитися і через “не можу” все це виправляти і налагоджувати, якщо вже чоловік категорично проти розлучення? Чекаю думок, прикладів, та й усього, що захочеться написати мені у відповідь на історію. Дякую!

Related Post

Тані подобалося вдома. Турбот було багато. Як білка в колесі крутилася, щоб вдома було затишноТані подобалося вдома. Турбот було багато. Як білка в колесі крутилася, щоб вдома було затишно

Свою любов Таня зустріла пізно. Всі подружки вже заміж вискочили, а вона вчилася і протилежною статтю не цікавилася. Після поглинула робота. Ось там вона і зустріла його. Точніше не зустріла,

Сказала свекрусі неправильну дату виписки, то тепер вона дуже ображаєтьсяСказала свекрусі неправильну дату виписки, то тепер вона дуже ображається

Ми з чоловіком давно планували батьківство, готувалися до цього серйозно. І коли я нарешті побачила заповітні дві смужечки, розплакалася від щастя разом із чоловіком. Почала уявляти собі майбутнє життя, нашого

Підійшов до їхнього столика і попросив її потанцювати зі мною, її чоловік був не проти, та й вона не відмовилаПідійшов до їхнього столика і попросив її потанцювати зі мною, її чоловік був не проти, та й вона не відмовила

Я сам з маленького містечка 16000 чоловік, і всі люди займаються сільгосп продукцією, на полях сильно втомлюються і з цього містечко бухає що прокажене, і щоб не йти на вихідних