Мені прикро, що на рівному місці мене оббрехали і хочуть виставити мегерою, якою я не є

Ми із чоловіком не живемо разом вже рік після великої сварки. Є дитина. Дружина його брата одразу мене зненавиділа, заздрить мені і не приховує цього. Вона живе зі свекрухою, а ми окремо.

Конфлікт із чоловіком стався з кількох причин, але головне з них це було цькування дружини брата. Я це зрозуміла через рік, але як кажуть краще пізно, ніж ніколи.

Звичайно, чоловік весь цей час дзвонив, приїжджав до дитини, її батьки також кілька разів. Але я до останнього була впевнена, що все це робить свекруха. Виявляється, бувають у житті такі особи, які отруюють життя тим, хто кращий за них. Багато навколишніх це визнають, що я виділяюся. І після цього вона ніяк не заспокоїться, намагається всюди себе показати, постійно намовляє на мене чоловікові.

У мене зараз дилема. Я не хочу руйнувати сім’ю через неї, але з іншого боку чи буде моє життя спокійним, якщо наші діти та чоловіки пов’язані родинно.

Причому вона завжди робить конфлікти перед великими заходами, щоб мене там не було, намагається вижити, хоче підвищити свою значущість. У результаті, зараз батьки чоловіка та брат налаштовані проти мене. Хоча, по суті, я ні з ким відкрито навіть жодного разу не сварилася.

Мені прикро, що на рівному місці мене оббрехали і хочуть виставити мегерою, якою я не є. Я готова спілкуватися з батьками чоловіка, але з нею вже після всього спілкування не буде. Я втомилася від цих інтриг та пліток.

Але мій чоловік боїться сказати впоперек слово, тому що вона добре ставиться до його батьків і все робить по дому, але той факт, що вона ненавидить мене, не виключений. Вони все це розуміють, але не хочуть визнавати.

Я не можу зрозуміти, може все-таки свекруха стала причиною всього цього або ж насправді бувають такі вівці, які псують стадо? Але з іншого боку, якщо свекруха захоче, вона поставить її на місце, адже це в її владі чи я неправильно міркую?

І найголовніше, цькування йде не лише через заздрість, а й гроші. Тому що раніше мій чоловік давав гроші своїй матері, а братова дружина теж брала у свекрухи, після цього я сказала, що з мене вистачить, і почалася справжня прихована війна.

Я не знаю як мені бути? Мені шкода тільки дитину в цій ситуації, позбавляти його батька через все це якось безглуздо.

You cannot copy content of this page