Мені сниться колишній

Уві сні ми з колишнім хлопцем добре спілкуємося як друзі. Снилося також, що він хотів повернути відносини. Найцікавіше, як тільки я його забуваю і зовсім не згадую про нього, він відразу ж з’являється уві сні. Ми розійшлися спокійно, не було ні сварок, ні криків, але при цьому зараз не спілкуємося, не перетинаємося.

Олександра, 19 років. Порада від психолога.
Справа в тому, що це ваш сон, і він, як у більшості людей, не може бути пророчим. Він не має ніякого відношення до того, що відбувається зараз з тим хлопцем, не відображає його бажань або фантазій. А ось про ваші фантазії такі сни можуть дещо розповісти.

Якщо минулі відносини були хорошими, наповненими, якщо розрив ви переживали важко, то такий сон може означати, що зараз у ваших стосунках не вистачає якогось вимірювання, яке було розгорнуто і відчутно в попередніх. Ви говорите, що розлучилися без сварок і криків, а що тоді було? Ні жалю, ні смутку?

Такі сни можуть говорити про те, що той досвід «не присвоєно», йому не знайдено місце у вашій особистій історії. На будь-які відносини можна подивитися під таким кутом: «Навіщо вони були?» Буквально це означає, що потрібно відповісти самій собі на запитання: «Чому мене навчив цей досвід? Що я відкрила в собі, спілкуючись близько з цією людиною? Які якості в собі виявила? » Може бути, ви відмовилися від чогось цінного заради тих відносин? Таких запитань можна поставити собі дуже багато.

You cannot copy content of this page