fbpx

Мені так погано було від розставання з коханим, що я вирішила швидко завести інші відносини і народити дитину іншому чоловіку

Знайшла варіант, як впоратися з втратою коханої людини.

Переживала розставання з коханим, не знала як впоратися з мукою, шукала варіанти відволікання. Прочитала багато різних історій про розлуку. Ніякі поради не допомагали, відчувала прихильність і те що не можу не думати про цю людину, та й повернути його не могла, так як сама винна в розлуці, не розуміла як так я і люблю і не можу виправитися стати краще в характері, почати цінувати.

Почала створювати стосунки серйозні, подумала може відволікуся і вирішила народити, зазвичай як буває малюк з’являється і часу не залишається на особисті думки, але виявилося, що я помилялася думаючи так.

Знаєте за півтора роки сімейного життя я кожен божий день думала про  колишнього, і не розуміла маючи чоловіка і дитину я не змогла викинути його з голови, самі спогади лізли в голову не могла нічого вдіяти, тим самим псувала відносини з чоловіком.

Почала думати, шукати причини, і зрозуміла це просто спогади як мені було добре з колишнім коханим чоловіком, якийсь жаль залишилося всередині ось і виходить назовні, не треба реагувати треба просто посміхаючись згадувати не засмучуватися, не шкодувати. Спочатку було дуже складно домогтися результату , сльози стікали по моїх щоках, не могла впоратися.

У підсумку я знайшла рішення як бути, почала писати книгу про свого чоловіка про малюка, про все що я пам’ятала почала викладати на папері, і допомогло я цілих чотири місяці кожен день писала по 7-9 годин, починаючи з самого початку моїх нових відносин з моїм нинішнім чоловіком.

Related Post

В черговий раз посварилася з чоловіком через його мамуВ черговий раз посварилася з чоловіком через його маму

Ми з чоловіком живемо разом десь 4 роки, але він постійно їздив на заробітки, тобто в середньому він місяць вдома – місяць там. Зараз вирішили переїхати в іншу країну і