fbpx

Мені зараз 18 років, а мамі тільки 35, дуже красива жінка, а я зовнішністю пішла в неї. У неї з’явився чоловік, якому 31 рік, я в нього дуже закохалася і між нами дещо було. Тепер ми всі опинилися в незрозумілій ситуації, але мама нічого не знає

Мені зараз 18 років, а мамі тільки 35, дуже красива жінка, а я зовнішністю пішла в неї. Мама вже довгий час в розлученні, але близькі друзі-чоловіки (коханці) у неї є, а шанувальників ще більше.

У 14 років мені її поведінка здавалося жахливо аморальною, тепер я трохи подорослішала і багато чого зрозуміла. Такий спосіб життя робить її щасливою, тому строго судити її не беруся.

Я, зрозуміло, не все знаю, але цих її шанувальників занадто багато. В її життя лізти я не хочу, але мені це неприємно. У листопаді у неї з’явився черговий близький друг, молодше мами на 4 роки.

Дуже гарний, елегантний і веселий чоловік. На відміну від інших він часто став з’являтися в нашому домі. Я майже відразу в нього закохалася. Дуже сильне почуття.

Зазвичай я байдужа до хлопців, а тут. У лютому він якось з’явився в нашій квартирі, мама прислала дещо взяти. Я була після душу в короткому халатику і побачила його бурхливу чоловічу реакцію на мої оголені ноги.

Виправдовуватися не буду. Це я перша на нього, можна сказати, накинулася. Він протестував, але слабо і недовго. Тепер ось ми всі опинилися в дуже нехорошій ситуації.

Він, як я тепер розумію, любить маму і дуже переживає, що він у неї не єдиний. Після кількох зустрічей я зрозуміла, що від мене йому потрібна тільки близькість.

Я запропонувала йому всю себе, і серце, і душу, але йому потрібна мама. Після бурхливих пояснень, звинувачувала і кричала я, а він виправдовувався, я з ним порвала.

Зовні відносини я ним і мамою я підтримую такі, як раніше. Не хочу розборок і скандалів, ось тільки реву в подушку у себе в кімнаті ночами. Мама вважає, що у мене невдалий роман з однолітком. Нехай вважає.

Related Post

Чоловік вмовляє мене переспати з його другом, тому що він не може мати дітей…Чоловік вмовляє мене переспати з його другом, тому що він не може мати дітей…

Живемо з чоловіком вже три роки. Чотири місяці тому стали замислюватися про дітей. Спочатку намагалися зробити дитину по-старому))) Але не вийшло. Пішли по лікарях. Думала, що безплідна я, але з’ясувалося,

Щоб проводити більше часу з хлопцем в якого закохана, почала зустрічатися з його другомЩоб проводити більше часу з хлопцем в якого закохана, почала зустрічатися з його другом

Познайомилися ми в університеті. Він – мій одногрупник. Я вчуся на відмінно, розумна, симпатична. У мене завжди були шанувальники. Він же, навпаки, так званий «поганий хлопець». Згодом ми подружилися. Але

facebook