Мені зараз 18 років, а мамі тільки 35, дуже красива жінка, а я зовнішністю пішла в неї. У неї з’явився чоловік, якому 31 рік, я в нього дуже закохалася і між нами дещо було. Тепер ми всі опинилися в незрозумілій ситуації, але мама нічого не знає

Мені зараз 18 років, а мамі тільки 35, дуже красива жінка, а я зовнішністю пішла в неї. Мама вже довгий час в розлученні, але близькі друзі-чоловіки (коханці) у неї є, а шанувальників ще більше.

У 14 років мені її поведінка здавалося жахливо аморальною, тепер я трохи подорослішала і багато чого зрозуміла. Такий спосіб життя робить її щасливою, тому строго судити її не беруся.

Я, зрозуміло, не все знаю, але цих її шанувальників занадто багато. В її життя лізти я не хочу, але мені це неприємно. У листопаді у неї з’явився черговий близький друг, молодше мами на 4 роки.

Дуже гарний, елегантний і веселий чоловік. На відміну від інших він часто став з’являтися в нашому домі. Я майже відразу в нього закохалася. Дуже сильне почуття.

Зазвичай я байдужа до хлопців, а тут. У лютому він якось з’явився в нашій квартирі, мама прислала дещо взяти. Я була після душу в короткому халатику і побачила його бурхливу чоловічу реакцію на мої оголені ноги.

Виправдовуватися не буду. Це я перша на нього, можна сказати, накинулася. Він протестував, але слабо і недовго. Тепер ось ми всі опинилися в дуже нехорошій ситуації.

Він, як я тепер розумію, любить маму і дуже переживає, що він у неї не єдиний. Після кількох зустрічей я зрозуміла, що від мене йому потрібна тільки близькість.

Я запропонувала йому всю себе, і серце, і душу, але йому потрібна мама. Після бурхливих пояснень, звинувачувала і кричала я, а він виправдовувався, я з ним порвала.

Зовні відносини я ним і мамою я підтримую такі, як раніше. Не хочу розборок і скандалів, ось тільки реву в подушку у себе в кімнаті ночами. Мама вважає, що у мене невдалий роман з однолітком. Нехай вважає.

Related Post

Як зрада дівчини змінила моє життя на кращеЯк зрада дівчини змінила моє життя на краще

Почалося це все, коли я ще тільки-но повернувся з армії. На одній із вечірок я познайомився з дівчиною. Починалося все зі спілкування, потім почуття і вже далі серйозні стосунки. Три

Історія життя мого кота Захара, який вмів лікувати людей…Історія життя мого кота Захара, який вмів лікувати людей…

На роботі було не нудно, колектив був дружний. Але от увечері зізнатися було тоскливо йти додому. Телевізор, ноутбук і я. І ось вирішила я завести собі кошеня – все ж

Мій хлопець брехав мені протягом п’яти років, а я йому все пробачилаМій хлопець брехав мені протягом п’яти років, а я йому все пробачила

Мій перший хлопець, був коханням з першого погляду. Я відчувала себе найщасливішою на світі! Не могла заснути ночами від емоцій, думала лише про нього. У перші дні нашого знайомства я