Мені здалося, що завести відносини з хлопцем із рідного села ідея не погана, ну поки я навчаюся в місті. Але це виявилося набагато складнішим ніж можна просто собі уявити. Женя почав дізнаватися про кожен мій крок, коли я поїхала всього на один день

Мене звуть Настя, мені 20 років, мого коханого Женя і йому 23. Ми з одного маленького містечка де всі одне одного знають, але вже 3 рік я вчуся в іншому місті й приїжджаю додому тільки на вихідні дні й все літо тут.

Я пам’ятаю Женю ще з дитинства, я вчилася тоді в 3 класі, а він в 6, ми жили в різних районах, але так вийшло, що у нас спільні знайомі й ми якось опинилися разом на вулиці. Минуло вже багато років, з того часу ми ніяк не спілкувалися і не перетиналися.

Рік тому він переїхав в мій район і став мені писати, наполегливо кликати гуляти, кататися, але я відмовляла. Я чекала хлопця з армії, він прийшов з армії й ми розлучилися, можна сказати я вільна. Але ні. Я продовжувала відмовляти Жені. А своєю наполегливістю і майже кожного дня він мене просто дратував. І так тривало рік.

У травні я приїхала додому і через те, що місто маленьке, Женя дізнався, що я вдома і покликав кататися і я сказала вперше, що я подумаю і до вечора я погодилася!

Ми каталися, базікали, пригоди знайшли, у нас закінчився бензин. І на наступний день Женя мене відвіз на навчання в інше місто. Ми продовжили спілкуватися. Через місяць ми переспали, причому я хотіла просто близькості без відносин.

Сесія закінчилася, я приїхала додому і стала все більше часу проводити з Женею. Він познайомив мене зі своїми друзями, на вулицю завжди бере мене з собою, я подружилася з його друзями, рік тому я навіть подумати не могла, що я буду з ними спілкуватися, раніше я їх стороною обходила, а тепер вони зовсім рідні, такі прості хлопці з району.

Я часто стала залишатися у Жені ночувати. І якось ми приїхали до нього і просто лягли спати, я почала горнутися, але Женя не піддався, сказав, що втомився. І тут я зрозуміла “Ось воно сімейне життя, ось це пацан, дівчину привіз, не лежав із нею, а просто поруч поспати”.

І після цього я всіляко Жені почала натякати на відносини, на що він мені сказав “ти ж сама хотіла просто близькості”. Я сказала йому, що після цього у мене почуття з’явилися.

На що він сказав “мені не потрібні відносини на відстані, ти поїдеш, весь тиждень на дзвінках, по вихідним бачитися і то не факт, бо по вихідним він часто працює”.

Я сказала, що нам тоді варто припинити спілкування. На що він мені відповів “краще б ти далі ходила випендрюватися і я думав, що ти принцеса”.

І я зрозуміла, що я сама винна, що дозволила переспати зі мною без відносин, що з друзями його поводилася як своя, яка за будь-який кіпіш,

Женя він спокійний, а я буйна через це ми часто сваримося. Мені потрібно було в інше місто по навчанню, Женя мене відвіз і я залишилася там з ночівлею. На наступний день Женя мені влаштував скандал, що я була в мережі до 5 ранку, значить я гуляла, ходила в клуб, але це було не так.

Він мені не повірив і залишився при своїй думці. Я приїхала додому, ми пішли з подругами на вулицю і мені подзвонив Женін друг і покликав до них, ми пішли.

Женя почав у подруги дізнаватися, о котрій я прийшла додому. І тут можна відразу зрозуміти, що буде дуже складно з ним на відстані, що я на день тільки поїхала, а він вже мені не вірить.

Я намагалася дізнатися, може він обпікся у старих відносинах, що не хоче зі мною стосунки, але моє коло спілкування не в курсі. Може бути справа в мені. Я не розумію. Я ніби й відчуваю, що я йому не байдужа і водночас розумію, що йому зі мною зручно.

Related Post

Так я з самого дитинства говорила своїй мамі: “А я люблю військових, красивих, кремезних!” Так я з самого дитинства говорила своїй мамі: “А я люблю військових, красивих, кремезних!” 

Так я з самого дитинства говорила своїй мамі: “А я люблю військових, красивих, кремезних!” Я вважаю, що доля вирішує за нас все в цьому житті. Ось так я познайомилася зі своїм