Мені здавалося, це любов, а він просто взяв і поїхав

Ми познайомилися багато років тому. Відразу сподобалися одне одному, але він любив іншу дівчину і жив з нею. Я сильно переживала, що мої почуття не взаємні, постаралася його забути, але в минулому році він раптом сам мені написав.

Виявилося, його збила машина, тепер три місяці йому ходити в гіпсі. Запросив мене в гості, приготував вечерю, розповідав про себе і свою сім’ю. Почали зустрічатися – спочатку раз на тиждень, потім майже кожен день. Ходили в кафе, кіно. Він навіть брав мене в гості до своїх родичів.

В кінці минулого року гіпс зняли, а на початку лютого він виїхав в інше місто за тисячі кілометрів, а мене з собою не покликав. Запитала, як же мені тепер без нього, а він відповів: раніше ж якось жила.

Майже два місяці думаю про нього дні і ночі безперервно. Відкладаю гроші на квиток, хоча розумію – раз він мене не кликав, сенсу летіти, напевно, немає. Як бути? Я хочу бути з ним, адже він – мій ідеал чоловіка. Та й сама, здається, йому підходжу. На інших навіть дивитися не можу.

Анна, 21 рік. Порада від психолога.
Анна, його поведінка цілком красномовна. Коли ви познайомилися, він зустрічався з іншою дівчиною. Потім у них щось сталося, і вона зникла. Після аварії ви почали проводити час разом. Схоже, йому це було зручно – що хтось був поруч, – але далі цього його почуття не зайшли.

Не хочу знецінювати той час, що ви були разом, але, здається, більшого йому не потрібно. Звати вас з собою – значить, брати на себе зобов’язання, позначати статус ваших відносин, піклуватися про те, щоб вас влаштувати в новому місті. Напевно, йому все це не цікаво або важко. Або він не готовий до того, що хтось буде його постійним партнером, не готовий жити з кимось.

Люди повинні співпасти не тільки деклараціями про те, чого хочуть, але і готовністю втілювати наміри в життя. Ви зустріли симпатичну людину, але постарайтеся не ідеалізувати його. Провівши з вами кілька місяців, він спокійно поїхав зі словами, які можна розшифрувати так: «живи так само, як раніше, немов мене і не було». Коли чоловіки хочуть бути з жінкою, вони часто більш прямолінійні, ніж їм це властиво в інших сферах життя. Якби він хотів бути з вами, то сказав би про це.

Не думаю, що вам варто летіти без запрошення: цілком може бути, що він вже з кимось зустрічається. Можливо, краще подумати про те, що ви будете робити після отримання диплома, як будете реалізовувати себе професійно, і перестати мріяти про те, хто не зміг глибоко до вас прив’язатися.

You cannot copy content of this page