Мені здається, дружина зраджувала мені коли відпочивала з дитиною у санаторії

Це було ще у 2019 році. Дружина лікувала восени молодшу дочку у санаторії в Затоці. Дівчинці було тоді трохи більше ніж 5 років, дружині підходило до 31.

Лікувались вони там близько місяця. І ось кохана розповідає про свою компанію, що склалася. Вона з донькою, друга жінка, зватимемо її Раєю, практично ровесниця і з хлопчиком, чоловік, зватимемо його Сашко (без дітей), такого ж віку або трохи молодше, і старша жінка (теж без дітей).

Отак вони разом і трималися, намагалися ходити на обід, на процедури, на прогулянки тощо. Найчастіше втрьох — дружина, Рая, всі з дітьми та Сашко. Рая була теж цікава, але Сашко більше приділяв увагу моїй дружині (за її словами). Я на це не звертав особливо уваги.

Після приїзду додому дружини я тільки й чув дифірамби на адресу Сашка — і одягнений акуратно, і все з голочки, і ввічливий, і уважний, і з дітьми сидів, коли вони з Раєю шопінгом займалися. І ось так суцільним потоком. І це мене почало напружувати.

Умови відпочинку були ідеальними з усякого погляду і для будь-яких цілей — палати або номери, двомісні для матері та дитини. Поклала дитину спати і вільна до ранку, можеш сама кудись йти або когось у гості запросити. Так, каже дружина, деякі мами і робили, гуляли, звичайно крім неї й Раї (ясна річ).

Про себе каже, що в неї була просто зразкова поведінка. Може й так, може й ні. Сашко цей з іншого міста, далеко від нас, зв’язків із ним після приїзду не помічено. Але зараз начитався різних форумів, вкралися сумніви. Як пишуть, поведінка дружини зрадниці після відпустки, відрядження змінюється.

Дружина почала часто згадувати ім’я іншого чоловіка. Я прочитав, що зрадниця може порівнювати іншого з тобою, хвалити, або навпаки лаяти його поведінку, намагаючись цим абстрагуватися від внутрішнього неприємного відчуття зради.

Поведінка відповідає визначенню, від решти відмовляється. І чи щось робити чи нічого не робити? Ось уже 2 роки минуло

You cannot copy content of this page