Перейти до вмісту

Мені здається мій хлопець просто егоїст

З моїм хлопцем ми разом вже шостий рік. Збиралися зіграти весілля три роки тому, але вирішили, що краще накопичимо грошей, купимо своє житло і вже тоді одружимося.

Раніше мені завжди в ньому все подобалося, крім одного моменту: він завжди любив виділитися. Остання модель айфона – це ж престиж, машина останнього року випуску – це ж робота, одяг тільки в дорогих фірмових магазинах. Я ніколи про це не замислювалася, навіть за нього раділа, оскільки вважала, що це набагато краще, ніж мати жодних прагнень.

Для мене це хвора тема, мій тато в житті не хотів нічого, а мама завжди прагнула йти вперед, ставила собі цілі, тому вони й розійшлися. Але в один момент, я вирішила проаналізувати всі етапи наших стосунків і зрозуміла, що мій хлопець просто егоїст.

Він збирає гроші на квартиру, але щойно з’явиться певна сума грошей, одразу її витрачає. І мені прикро, тому що я теж збираю, але таких замашок у мене немає. Я просто вважаю, що не потрібно показувати, який ти крутий, коли тобі навіть жити ніде.

Траплялися випадки, що він забирав і мої накопичення, мовляв, щоб у мене не було спокуси їх витратити. А сам потім разом зі своїми грошима і мої витрачав. А я завжди закривала на це очі.

Поки не сходила на шопінг зі своєю мамою та вітчимом. Вітчим все був готовий купити моїй мамі, аби її порадувати, хоча речі йшли купувати йому. Він навіть більше для неї дивився, аніж собі, хоч мамі не треба було, і вона навіть не просила. Мама мені розповідала, що він не може вийти з магазину, не купивши щось їй.

Я побачила в цьому чоловічу турботу, яку ніколи не бачила до мене хлопця. Я завжди купую собі все сама. Я не вважаю це поганим, просто це так приємно, коли про тебе дбають. Моїм подругам їхні хлопці теж часто роблять подарунки, сюрпризи, а я живу лише обіцянками, що як одружимося, так одразу все зміниться.

Плануємо весілля наступного року, але він так нічого і не назбирав. Я вже сама на той час зможу купити квартиру, не без допомоги мами, звичайно, але все ж таки. І тепер я думаю: а чи треба жити з такою людиною яка лише обіцяє? Я його дуже люблю, але не хочу, щоб мене використовували. І завжди його виправдовую.

Але ось вийшла нова модель iPhone, і як же він без неї… Таке замкнене коло.