Мені здається що таким жестом він просто показує що він все контролює, що він знає хто стільки з’їв

У Галки моєї чоловік золото, нічого не шкодує для неї, та є в нього одна, так би мовити особливість, він все записує. І якщо раніше я просто любувалася і надивитися не могла на те як у них все в побуті відбувається, то зараз мене аж вивертає від такої педантичності Гліба.

Що саме цікаве він не скнара, але не було такого, щоб він покупку хліба забув внести в свій блокнот. Я вже грішним ділом подумала, може він таким чином потім ще й мою доньку шматком хліба буде шантажувати.

Так ні, ця теж мовчить, нічого не каже, хоча я й сама бачу, що її теж цей блокнот не дуже радує.

Я кажу доні, що тут щось не чисто особливо те, що він пише все, і приход, і витрати, і зарплату, і навіть те що купила чи принесла Галка.

Саме цікаве що її так влаштовує, та і не бідують вже ж, рибку червону їдять, мені трішки дають смаколиків коли не коли, в грошах потреби немає, навіщо записувати свої витрати, наче без цього вони зменшаться.

Донька пояснює, що так він намагаємося зекономити, але по суті то я вважаю що економити треба на собі,на речах, можна в на йогурті, але для нього головне записати.

Я стара людина, але і стільки всього не фіксую як зять, і іноді мені здається що таким жестом він просто показує що він все контролює, що він знає хто стільки з’їв та випив?

Related Post

Принижувався і благав, але дівчина все одно пішла. Як її повернути?Принижувався і благав, але дівчина все одно пішла. Як її повернути?

Зустрічався з дівчиною 2,5 року, з них півтора жили разом. Мене все влаштовувало, а ось її – ні. 4 місяці тому вона в сльозах сказала, що хоче розлучитися і почуттів

Не знаю як вчинити, послухати підлеглих, чи дати шанс новому поколінню знайти своє призванняНе знаю як вчинити, послухати підлеглих, чи дати шанс новому поколінню знайти своє призвання

Коли я був ще студентом, я де тільки не намагався працювати. Всюди обіцяли золоті гори, а лишали в результаті з голою дупою. І управи на них не було. Тепер я