fbpx

Мені здається що таким жестом він просто показує що він все контролює, що він знає хто стільки з’їв

У Галки моєї чоловік золото, нічого не шкодує для неї, та є в нього одна, так би мовити особливість, він все записує. І якщо раніше я просто любувалася і надивитися не могла на те як у них все в побуті відбувається, то зараз мене аж вивертає від такої педантичності Гліба.

Що саме цікаве він не скнара, але не було такого, щоб він покупку хліба забув внести в свій блокнот. Я вже грішним ділом подумала, може він таким чином потім ще й мою доньку шматком хліба буде шантажувати.

Так ні, ця теж мовчить, нічого не каже, хоча я й сама бачу, що її теж цей блокнот не дуже радує.

Я кажу доні, що тут щось не чисто особливо те, що він пише все, і приход, і витрати, і зарплату, і навіть те що купила чи принесла Галка.

Саме цікаве що її так влаштовує, та і не бідують вже ж, рибку червону їдять, мені трішки дають смаколиків коли не коли, в грошах потреби немає, навіщо записувати свої витрати, наче без цього вони зменшаться.

Донька пояснює, що так він намагаємося зекономити, але по суті то я вважаю що економити треба на собі,на речах, можна в на йогурті, але для нього головне записати.

Я стара людина, але і стільки всього не фіксую як зять, і іноді мені здається що таким жестом він просто показує що він все контролює, що він знає хто стільки з’їв та випив?

Related Post

Іринка поїхала жити до американця, але там вияволося зовсім не те життя, яке вона намалювала в мріяхІринка поїхала жити до американця, але там вияволося зовсім не те життя, яке вона намалювала в мріях

Дізналася – що він одружений – після того, як ПОПАЛА … спочатку-було віртуальне знайомство з даними в анкеті- вільний, типовий американець, 176-72, фото з гітарою, фото в окулярах, є діти-