fbpx

Мені здається, він грається зі мною, з моїми почуттями

Рік тому я познайомилася з одним чоловіком. На початку уваги не звернула на нього, потім я стала його часто бачити на роботі, бо мав рахунок у нашому банку. Коли ми бачилися, він завжди посміхався. Мені якось здалося дивним усе це. Я вперше побачила його, коли його брат оформив кредит.

Ось після цього ми стали частіше бачитися в банку, і потім я почала цікавитися на рахунок цього чоловіка. Менеджер, яка його обслуговує, була моєю подругою. Я через неї пробила всю інформацію про нього і виявилось, що він теж цікавиться мною. Я передала свій номер через його друга, який теж працює в банку і з нетерпінням чекала від нього дзвінка. Але дзвінка не було. Ми після цього часто стикалися поза робочим місцем.

У день мого народження я листувалась з другом мого коханого, і саме збиралася святкувати в ресторані. Він обіцяв у вигляді подарунка привезти туди цього чоловіка, що мене дуже втішило. Але настав вечір мого дня народження, і опівночі прийшли вони, це було як у казці, ніби все сон, я була така щаслива.

Того ж вечора ми з ним вийшли з ресторану разом. Ми відвезли друга додому і далі поїхали з ним до мене додому. Я була на 7 небі, сама не зрозуміла, як пустила його до себе додому і ось в кінці ми провели ніч разом. Це була для мене незабутня ніч.

Він більше не зателефонував мені. Мені було дуже погано, але я його бачила у банку, він, як ні в чому не бувало зі мною вітався, розмовляв. Я через нього хотіла піти з роботи і коли мені запропонували іншу роботу, я, не роздумуючи, погодилася, думала все, забуду його назавжди.

Почала потихеньку забувати, зустрічатися з іншим хлопцем і якраз, коли я вирішила зосередитися на своєму новому кавалері, мій коханий з’являється на моєму новому робочому місці. Я була у ступорі і не знала, що робити. Ми побачилися, і я поставила крапку у стосунках із новим хлопцем – не могла грати з почуттями цього чоловіка.

Я знову почала частіше бачити мого коханого і одного дня ми зустрілися біля входу в банк. Я йшла додому на обід і він запропонував відвезти додому. Ми розмовляли, і я запитала, чому він вічно з’являється на моєму шляху, він відповів, що я ніколи не позбудуся його, куди я, туди і він. Якось ми не домовилися, він поїхав, після цього ми не спілкувалися, але завжди бачилися у мене на новій роботі. Він завжди, коли заходить до банку, дивиться в мій бік і так триває.

Тепер не можу його ніяк забути, але я вирішила справді піти з цієї роботи також. Допоможіть, будь ласка, як мені бути. Мені здається, він грається зі мною, з моїми почуттями. Він старший за мене на 8 років. Не одружений і ще хочу зазначити, що він знає про мене, мабуть, дізнавався через знайомих і в інтернеті.

 

Related Post

Ірина вирішила зрадити у відрядженні просто заради цікавості, а потім її чоловік зустрів її в аеропортіІрина вирішила зрадити у відрядженні просто заради цікавості, а потім її чоловік зустрів її в аеропорті

Ірина, 38 років. Раз на місяць я зустрічаюся з подругами, які залишилися у мене з часів школи. Слухаючи, як дівчата захлинаючись розповідають про свої романи, посміхаюся і мовчу, як той