Перейти до вмісту

Мій батько почав зустрічатися з жінкою, але виявилося, що це не жінка, а дівчина, якій стільки же років скільки і мені

  • від

Я приступала до написання цієї історії двічі. Перший раз сіла за аркуш паперу в той вечір, коли батя привів додому мою однолітку. Хоча здається, що приводив додому він її кілька разів без мене, а ось познайомити вирішив в березні цього року.

І навіть дещо накатала годинку в пориві ненависті. Добре, що не стала публікувати ту історію.

Ми познайомилися 9 березня, в суботу. Я була вдома і тільки зібралася на прогулянку, як тато попросив мене залишитися вдома.

Пам’ятаю, як хвилювався тато – у нього навіть голос збився. Було забавно дивитися на те, як хвилюється твій батько і намагається почати розмову, після якої всім буде неприємно.

Я знала, що у батька хтось є. Він ще в січні сильно змінився в кращу сторону. Я сподівалася, що мій 38-річний батько кого-небудь собі знайшов. І він справді знайшов собі жінку. Але я не була готова до того, що він знайшов собі 20-річну дівчину. Мені в цьому році виповниться 19 років.

Була шокована. Весь вечір, як потім розповідав тато, я сиділа з широко розкритими очима і тільки кивала невпопад, явно не розуміючи, що взагалі відбувається.

А відбувалася якась дичина. Тато знайшов собі молоду пасію! Я можу зрозуміти батька. Але не розумію однолітку, яка стала зустрічатися з моїм батьком. Та він їй буквально в батьки годиться!

Але один місяць змінював інший, а у них відносини ставали тільки міцніше. Це якась маячня! Але марення маренням, а жити якось треба.

Стала з його дамою потроху спілкуватися. І не змогла знайти причин, щоб батько не зустрічався або не жив з нею. Вона була нормальною і душевною. Я зрозуміла, за що тато закохався в неї. Добра і відкрита людина, іноді навіть занадто прямолінійна і чесна. Такою можна бути!

Бруд поливмя від сусідів – стали розпускати бридкі чутки. І моя бабуся (мама тата) не оцінили всю височину відносин батька з молоденькою дівчиною.

Спочатку я дуже хотіла, щоб батько з нею розлучився, а потім подумала – пофіг! Нехай самі руйнують або будують свої відносини. Я втручатися не буду. Зате потім, якщо утнув якусь безглуздість або дурість, я скажу: “Тато, а пам’ятаєш ти з моєю одноліткою мутив? Я мовчала!”.