fbpx

Мій брат безкоштовно звозив маму на море а тепер проти нього налаштована вся сім’я, бо мати хотіла відпочинок 5 зірок

Моя мати їздила в цьому році на море двічі. З старшими моїми братами і їх сім’ями. Перший раз була поїздка до Турції зі старшим братом. Ал інклюзів і все таке. Звісно вона не обійшлася їй безкоштовно, якусь частину витрат брат взяв на себе, в плані екскурсій і додаткових походів в кафе і ресторани, але сама путівка лягла на плечі матері.

Мама була невимовно рада, відпочила, засмагла, приїхала свіжа, задоволена. Так, не приховувала того, що для неї таке задоволення це дорого, але ж батька нестало давно, то наче б то вона і може собі дозволити.

Нам з молодшим братом вона всі вуха і мізки проїла з приводу того, щоб ми теж обов’язково поїхали. Розказувала як важливо іноді давати собі відпочити. Я на ці вмовляння на піддалася, тому що ми робимо ремонт в будинку.

А от молодший брат вирішив все таки з сім’єю і дітьми поїхати. Мама тут як тут впала так би мовити на хвіст і стала проситися теж. Брат згодився, сказав що грошей з матері не візьме. Обіцяв організувати все самостійно. У брата 2 дітей 3 і 6 рочків. Відпочинок обіцяв бути цікавим.

Знаючи невістку, можу точно сказати, що вона не полінується і сніданок сама приготувати, і не стане закочувати істерику тому, що кондиціонера немає. Вони теж економлять на всьому, збирають на свій будинок.

Але сказано – зроблено. Поїхали. Мама розуміла що поїздкою за кордон тут не пахне. Але розраховувавала на щось більше. Не знаю вже, наскільки там все було так погано, але думаю що брат з невісткою адекватні люди і у якийсь бомжатник своїх дітей не повезли б.

По фото було видно, що там все скромно, досить бюджетно, але доволі чисто і комфортно, будиночки біля моря на всю сім’ю. 2 кімнати, кухня, санвузол. Мати ж розраховувала бути окремо від всіх, а їй пілселили старшого внука, самі оселилися з меншим. Для того щоб не доплачувати за 2 будинок в якому жила б тільки одна мама.

Треба сказати, що на цю поїздку вона не дала ні копійки, ні на дорогу, ні на розваги, ні тимпаче на їжу чи щось ще. Все їй було не так. По приїзду додому, невістка з матір’ю навіть не спілкувалася, і я вважаю, що мала повне право. Бо знаючи характер моєї матері, то таку треба ще пережити.

А тепер от моя мама порівнює любов синів до неї, бо один взяв з собою до Турції, хоча по суті вона сама все оплатила, і інший організував відпочинок на Азовському морі, але не взяв ні копійки. І як їх розсудити, я розумію що мати не права, але ж не догодиш і не доведеш, порадьте як усіх помирити?

Related Post

Говорив дружині, що їде у відрядження на тиждень, а сам жив у менеГоворив дружині, що їде у відрядження на тиждень, а сам жив у мене

Мені 26. Йому 38. Працювали в одній компанії, але в різних відділах. Компанія дуже велика, займає кілька поверхів в бізнец центрі, спілкувалися ми рази 4 за 2 роки. Іноді перетиналися десь

Завоювавши чоловіка, втрачаю інтересЗавоювавши чоловіка, втрачаю інтерес

Як тільки розумію, що дійсно подобаюся хлопцю, що він боїться втратити мене, стає нецікаво. Найбільше лякає, коли від мене чекають якихось почуттів, бажань, яких я не відчуваю, але не можу