Мій чоловік Андрій весь час нагадує про те, що я зрадила йому

14 років тому я зрадила чоловікові. Це дуже і дуже заплутана історія. Ми тільки почали зустрічатися, майже розбіглися, і я зрадила. Тоді ми не були одружені. В той момент я думала, що між нами все скінчено – але ні.

Так вже вийшло, що ми одружилися. Від чоловіка не приховувала, що зрадила йому. Він тоді відреагував … ніяк! Наче нічого й не було.

На якийсь час історія ця абсолютно стерлася з пам’яті. Але не у чоловіка. Він пам’ятає все. І під час однієї з наших сварок, нагадав мені, як я йому зрадила.

Через кілька років знову пригадав. І це триває протягом усього нашого шлюбу. Будь-який зручний момент – чоловік включає стару платівку.

Так, це було один раз. І ми тоді практично парою були! Мені часом здається, що він спеціально зі мною зійшовся, аби мучити. А цю зраду тримає в якості козирного туза.

Мовляв, подивіться, який я хороший – а дружина шалава! Ну так сам вибирав. Я до шлюбу від нього нічого не приховувала. Не розумію, навіщо тепер все це згадувати.

Вже настільки дістав з цим, що я готова повторити зраду.

Related Post

Марії було тяжко перестати кохати чоловіка, який багато пив та гуляв без неїМарії було тяжко перестати кохати чоловіка, який багато пив та гуляв без неї

Вітання… І три крапки … Просто я не знаю, як тебе назвати. Ти мені не чоловік, не коханий, не друг, не просто знайомий. Хто ти мені ?? А пам’ятаєш, як ми

Моя помста колишньому: 10 смішних історійМоя помста колишньому: 10 смішних історій

Як правило, розставання – це драма. У когось розбите серце, хтось біситься від злості і ревнощів. Але при наявності почуття гумору гнів може приймати досить вигадливі форми. Ми зібрали 10

facebook