Мій чоловік Артем постійно сидить в телефоні і не помічає, що це віддаляє нас одне від одного

Мій чоловік дуже багато часу проводить в телефоні – в групах, чатах. Мене це сильно зачіпає: листування з друзями для нього важливіші, ніж наші відносини, в яких не все гладко.

Здається, він боїться відповідальності і ховається в цьому віртуальному світі, щоб не вирішувати реальні проблеми. А може, у нього вже залежність.

Я намагаюся його не засуджувати, просто кажу, що мені все це не подобається. Намагаюся пояснити, що це ставить під загрозу наші відносини, а він вважає мої слова критикою.

Іноді зриваюся і говорю про все, що думаю. Він майже ніколи не говорить про свої почуття, і це робить наше життя ще складнішим.

Ми познайомилися, коли нам було по 16-17, зараз нам 25 і 26 відповідно, вже третій рік живемо разом.

У побуті все добре, і ми любимо одне одного, але ось із спілкуванням і в цілому з відносинами є проблеми. Що мені робити, як себе вести?

Related Post

Краще було б, аби діти були з невеликою різницею, або краще взагалі погодкиКраще було б, аби діти були з невеликою різницею, або краще взагалі погодки

Свою першу дитину я народила пів року тому і після цього моє життя перетворилося в кошмар. Що я, що мій чоловік були невимовно раді новині про первістка, адже ми та

Фліртувала з вчителем, щоб вступити до університетуФліртувала з вчителем, щоб вступити до університету

Вирішила також написати свою маленьку сповідь. Вісім років тому я закінчила школу. Збиралася вступати до політехнічного інституту. Начебто й знання були непогані, але говорили, що при вступі велику роль має