Мій чоловік цікавиться молодими дівчатами, а мене це ображає

Щось я зовсім заплуталася в собі, мене «штормить» не можу заспокоїтися, «каша» в голові. А тепер все по порядку.

Мені 38, а чоловікові 47 років. У кожного це не перший шлюб. Вісім місяців спільного проживання з них 2 місяці в шлюбі.

Справа в тому, що з самого початку наших відносин я помітила, що він постійно пильно дивиться на дівчат, якось не особливо надавала цьому значення тому на той момент не відчувала сильних почуттів до нього.

Але останнім часом мене це сильно напружує, я йому якось натякнула на його «баньки» він начебто став менше це робити, але я розумію, що причина не в тому, що він дивиться, а в тому, що мені здається, що він мене не любить, я не настільки хороша для нього через це у мене з’явилися ревнощі і недовіра.

Він мені не говорить про любов, хоча ставлення до мене хороше, в побутовому і фінансовому плані проблем немає, все відмінно. У ліжку теж все відмінно.

Ось тільки я не розумію, може він емоційно холодна людина по життю або це холод тільки в мою сторону. Іноді складається враження, що я просто зручна у всьому.

Я його сильно люблю, але після «сеансу» його «переглядів» у мене виникають всі погані почуття – ревнощі, недовіра, розчарування і т.п.

Не відчуваю себе коханою, потрібною. Я відразу закриваюсь в собі, мені не хочеться ні бачити людину, ні розмовляти з ним, а втекти. До сліз образливо.

Я намагалася не звертати увагу на це, але коли це відбувається мене «накриває» з новою силою. На тлі цього знижується самооцінка, і опускаються руки будувати відносини, відчуваю розчарування, образу.

Не знаю, як далі бути. Не можу не звертати на це увагу, не можу довіритися такій людині, а без цього не уявляю нас разом. Найвірніша порада, напевно, поговорити з ним відверто, але на тлі недовіри йому не можу і відкритися, боюся, разревусь і тільки все зіпсую.

Related Post

Я завжди засуджувала тих, хто втручається у чужі відносини, але якось випадково відбила чоловіка у своєї сестри ГанниЯ завжди засуджувала тих, хто втручається у чужі відносини, але якось випадково відбила чоловіка у своєї сестри Ганни

Років десять тому зі мною трапилася історія, яка змусила мене по іншому ставитися до деяких речей. Я дружила з однією дівчиною і вона була моєю найкращою подругою. Її звали Катя.

Коли зайшли в вітальню, де був накритий стіл, виявили лише брудні тарілкиКоли зайшли в вітальню, де був накритий стіл, виявили лише брудні тарілки

Сьогодні у Віктора день народження. Запрошено багато гостей. Адже йому виповнилося тридцять років. Марина кружляла навколо столу, підкладала, додавала, наливала. Їй немає часу навіть перекусити. Всі щось хочуть. От вона