fbpx

Мій чоловік цікавиться молодими дівчатами, а мене це ображає

Щось я зовсім заплуталася в собі, мене «штормить» не можу заспокоїтися, «каша» в голові. А тепер все по порядку.

Мені 38, а чоловікові 47 років. У кожного це не перший шлюб. Вісім місяців спільного проживання з них 2 місяці в шлюбі.

Справа в тому, що з самого початку наших відносин я помітила, що він постійно пильно дивиться на дівчат, якось не особливо надавала цьому значення тому на той момент не відчувала сильних почуттів до нього.

Але останнім часом мене це сильно напружує, я йому якось натякнула на його «баньки» він начебто став менше це робити, але я розумію, що причина не в тому, що він дивиться, а в тому, що мені здається, що він мене не любить, я не настільки хороша для нього через це у мене з’явилися ревнощі і недовіра.

Він мені не говорить про любов, хоча ставлення до мене хороше, в побутовому і фінансовому плані проблем немає, все відмінно. У ліжку теж все відмінно.

Ось тільки я не розумію, може він емоційно холодна людина по життю або це холод тільки в мою сторону. Іноді складається враження, що я просто зручна у всьому.

Я його сильно люблю, але після «сеансу» його «переглядів» у мене виникають всі погані почуття – ревнощі, недовіра, розчарування і т.п.

Не відчуваю себе коханою, потрібною. Я відразу закриваюсь в собі, мені не хочеться ні бачити людину, ні розмовляти з ним, а втекти. До сліз образливо.

Я намагалася не звертати увагу на це, але коли це відбувається мене «накриває» з новою силою. На тлі цього знижується самооцінка, і опускаються руки будувати відносини, відчуваю розчарування, образу.

Не знаю, як далі бути. Не можу не звертати на це увагу, не можу довіритися такій людині, а без цього не уявляю нас разом. Найвірніша порада, напевно, поговорити з ним відверто, але на тлі недовіри йому не можу і відкритися, боюся, разревусь і тільки все зіпсую.

Related Post

Дівчина в’є з мене мотузки. Проклинаю той день, коли повернувся в рідне місто де зустрів їїДівчина в’є з мене мотузки. Проклинаю той день, коли повернувся в рідне місто де зустрів її

Мене не було шість років – приїжджав тільки на свята, на пару днів, щоб привітати батьків. Як поїхав вчитися після школи, так і не хотів повертатися особливо. Але ось минулого

Втекла на свій день народження до коханогоВтекла на свій день народження до коханого

Рівно місяць тому мені виповнилося 16. Як же хотілося відзначити цей день по-особливому, саме так, як мріялося. А в голові тоді було тільки одне – кохана людина. Ну тобто він,