fbpx

Мій чоловік дуже гарно заробляв, але я не стежила за собою, не купувала нові речі, і він почав зраджувати. Як не дивно, але наш шлюб врятувала свекруха, вона просто відвела мене на шопінг

Заміж вийшла рано за гарного хлопця. Він працював фрезерувальником і отримував 20 тисяч. Гроші для мене величезні.

Я народила хлопчика і дівчинку, у всьому намагалася бути доброю господинею. Я смачно годувала сім’ю, чисто прибирати в нашій 2-х кімнатній квартирі. Щоб не сидіти вдома, пішла працювати в дитячий сад вихователькою.

Чомусь мені було легше купити ще одну іграшку дітям, ніж собі необхідну обнову.

Я охоче забирала обноски сестри чоловіка і раділа, що заощадила для сімейного бюджету. Косметику я не купувала, де розташовані салони краси – не знала.

Далі дізналася, що чоловік мені зраджує. Він наполягав на розлученны і обіцяв розділити квартиру, залишивши мені однокімнатну.

Жити можна, заспокоїлася я. Але моя свекруха вирішила по-іншому. Вона буквально взяла мене за руку і повела по магазинах.

Дуже важко купувати для себе речі, якщо до сих пір насамперед думала про сім’ю, а потім про себе. Однак я купила косметику, змінила свій гардероб. Сім’ю я зберегла і все завдяки своїй розумній свекрусі. Спасибі їй величезне.

Related Post

Подзвонила йому, не витримала. Запитала, чи правда її дочка народилася від тебе?Подзвонила йому, не витримала. Запитала, чи правда її дочка народилася від тебе?

Я вийшла заміж в 20 років. Ми з майбутнім чоловіком познайомилися, коли я вчилася ще в школі, стали зустрічатися, потім жити разом у нього. Я завагітніла, ми одружилися. Народилася донька.