Мій чоловік дуже красивий, не можу впоратися з ревнощами

Мій чоловік дуже красивий, на нього скрізь і завжди звертають увагу. Зараз він вступає до вузу, а я не можу змиритися з тим, що його будуть оточувати інші дівчата. Як впоратися з ревнощами?

Наталя, 34 роки
Наталя, бачити, як інші звертають особливу увагу на близьку нам людину, може бути досить тривожно. Ваш чоловік гарний, відрізняється від багатьох, і це змушує дівчат зупиняти на ньому погляд. І це нормально: так ми дивимося, наприклад, на картину. Погляд шукає прекрасне, відмінне від звичайного. Помилувавшись, одні поспішають далі, але інші, звичайно, хочуть затриматися довше або навіть заволодіти «скарбом».

Як ваш чоловік ставиться до підвищеної уваги? Чи вважає сам себе красивим? Погляди дівчат лестять йому або він спокійно сприймає факт своєї краси? Чи давав чоловік привід для ревнощів, потребував в увазі інших жінок? Питань дуже багато. Відповідаючи на них, ви зможете розібратися з справжньою причиною вашого занепокоєння.

Може бути, люблячи чоловіка, милуючись ним і боячись його втратити, ви занадто акцентуєте увагу на його зовнішності? Якими його особистісними якостями ви дорожите? Він розумний, добрий, має почуття гумору, щедрий, дбайливий? Що ви цінуєте в ньому крім краси? Ви разом долаєте труднощі, підтримуєте одне одного, поділяєте спільні захоплення? Якщо так, то таку людину, як ви, чоловікові буде страшно втратити.

Поруч з чоловіками час від часу з’являються жінки, які хочуть привернути до себе увагу, і в цьому немає нічого страшного. Але ви повинні дуже добре розуміти, що в вас цінує чоловік. Чим ви йому цікаві? Чи боїтеся ви розчарувати чоловіка? Сумніваєтеся в своїх перевагах?

Можливо, краса чоловіка народжує в вас невпевненість у власних якостях і «права» на нього? Якщо так, то проблема не в його зовнішності. Потрібно прояснити справжні цінності ваших взаємин. Що такого йому можуть запропонувати інші дівчата, чого немає у вас?

Можливо, ваш чоловік вірить, що живе з найпрекраснішою і потрібною йому жінкою.

You cannot copy content of this page