Мій чоловік мене ні з ким не знайомить

Я вже рік зустрічаюся з чоловіком. Люблю його. За весь час знайомства він мене так ні з ким і не познайомив. Я не зустрічала ні його друзів, ні родичів. Не можу зрозуміти, чому він мене приховує. Допоможіть розібратися.

Мира, 34 роки. Порада від психолога.
Миру, як відбувалося ваше спілкування протягом цього року? Чи проводили ви свята разом? Можливо, у нього складні відносини з сім’єю і немає близьких друзів. Кличе він вас в кіно, в магазини, а також пропонує спільний відпочинок? Якщо ні, і він дійсно вас приховує від будь-яких можливих випадкових зустрічей, тоді це зовсім інша проблема.

Ви його знайомили зі своїми близькими, друзями, пропонували разом поїхати кудись? Як ви проводите час удвох? Що він говорить про свої почуття до вас? Якщо нічого не говорить, уникає всіх розмов, є підстави підозрювати, що він одружений, або у нього є незавершені стосунки з колишньою дружиною.

Є варіант, що це його принцип: не знайомити свою жінку ні з ким. Або ваші відносини для нього недостатньо серйозні, тимчасові або потрібні заради близькості з вами? Здогадок багато. Найголовніше, наскільки вас це турбує, і чого б ви хотіли від цих відносин. Якщо мета, наприклад, створити сім’ю, то те, що відбувається – поганий показник. Вам треба розуміти реальну ситуацію.

Чи ставили ви безпосередньо йому питання про те, чому так відбувається у ваших стосунках? Пробуйте говорити з ним, це кращий спосіб розвіяти сумніви.

You cannot copy content of this page