Перейти до вмісту

Мій чоловік молодший за мене на 10 років, мені було 30, йому 20, але тепер мені вже ближче до сорока років, а йому буде тільки тридцять, і мене починають гризти ревнощі

Мій чоловік молодший за мене на десять років. Коли ми з ним познайомилися, мені було 30, йому 20, але тепер мені вже ближче до сорока років, а йому буде тільки тридцять, і мене починають гризти ревнощі.

Він працює в офісі, колектив переважно жіночий. Іноді телефонують йому при мені, і завжди Діма дуже люб’язний, завжди ввічливий. А мені іноді здається, що це спеціально така ввічливість, щоб не було підозріло. Ось прям накручую себе постійно, накручую. Він обіймає, називає найкрасивішою, але все одно сумніви у мене … навіть не скільки сумніви, скільки невпевненість в собі, в тому, що приваблива я для нього. Дзеркало-то не обдуриш, вже не дівчинка. І дітей не нажили, щоб було, чим утримати …

Нещодавно пішли на день народження до його сестрі. Гості вся молодь, дівчат багато, якісь спільні інтереси. Я теж долучилася до розмови, але важко відчувати себе нормально, коли постійно доводиться говорити “ось в мій час” або що-небудь таке в цьому роді. Прийшли додому, я на тлі випитого влаштувала йому сцену через дівчину, яка там з ним залицялась. Він заспокоював мене, я плакала, потім він розлютився і сказав, що вже завагався переді мною виправдовуватися і більше не буде.

Але мене ці ревнощі нищать. Не буде виправдовуватися – або не стане, коли знайде собі іншу? Розумом розумію, що навіть якщо знайде, нічого не зможу змінити, а все одно. Противно від самої себе, але втриматися не можу. Ревную. Страшно ревную.

Вже дійшла до того, що іноді беру потайки його телефон і проглядає номера і листування. Начебто нікому не пише, нічого підозрілого. Але раптом пише і відразу стирає, щоб я не побачила, якщо полізу? З збожеволію скоро, напевно. Але я ж люблю його! Та й він говорить, що мене любить.

Сама собі тільки життя порчу. Боюся, що доведу йому скандалами, і точно він візьме і піде.