fbpx

Мій чоловік наче не вміє кохати. Замість підтримки він просто холодно обіймає та іноді дарує квіти

Мені 27 років, одружена 3 роки. Чоловік дуже хороша людина, добрий чуйний, але в останній рік все частіше я думаю, що ми не зможемо зробити щасливими одне одного.

Я, людина, якій завжди щось треба робити, кудись поспішати, любити, відчувати, що люблять мене. Мій чоловік повна протилежність мене, любить самотність, щоб йому ніхто не заважав, бездушний, тому коли мені потрібна підтримка я її не отримую, а коли кажу йому про це він мене обіймає без будь-яких почуттів.

Мені від цього стає ще гірше, тому що я відчуваю його нелюбов, хоча він часто намагається робити мені приємне (вечеря, квіти і т.д.).

У нас всі наші спільні плани не виходять з першого разу або виходять з великими труднощами, нерозумінням і сварками.

Ось і дитину плануємо вже більше 2-х років, і теж не виходить, хоча всі показники в нормі.

Та ще на додачу живемо в іншій країні, де у мене немає нікого рідного, відчуваю, що я самотня, не знаю, як вийти з цієї ситуації. Мене все частіше відвідують думки, що потрібно розлучатися, але таких хороших людей як він зараз рідко зустрінеш, але в той же час чогось мені не вистачає.

Не знаю, може мені потрібно змінити щось в собі або ж у ньому. Потрібно якось видихнути і спробувати розібратися в собі, але ось уже місяць я не те, що видихнути, я навіть розслабитися не можу. Не знаю, як його зрозуміти, щоб правильно вчинити.

Related Post

Я дуже втомилася прикривати зради подругиЯ дуже втомилася прикривати зради подруги

З Машкою дружимо ще зі школи – за однією партою сиділи, на одні гуртки ходили, навіть одягалися однаково. Що називається “не розлий вода”. Я все її секрети знала, а вона

Ми з подругою не змогли поділити хлопця. Завжди вважала, що жіноча дружба – вигадка, поки не зустріла ТанюМи з подругою не змогли поділити хлопця. Завжди вважала, що жіноча дружба – вигадка, поки не зустріла Таню

Вперше перетнулися з Танею в університеті, потім на кількох робочих заходах, так і почалася наша дружба. Дружити стали міцно: ділилися секретами, виручали одна одну багато разів, вона допомагала мені з

Я хотіла би, щоб мене тоді хтось попередив, що начальник зваблює молодих стажерокЯ хотіла би, щоб мене тоді хтось попередив, що начальник зваблює молодих стажерок

Кілька років тому я прийшла на нову роботу в компанію, стажувалася. Практично відразу закохалася в молодого одруженого начальника (в колективі не було секретом, що він одружений і є маленька дочка).

facebook