Мій чоловік не може забезпечити родину і просить гроші у своєї мами. Я хочу піти від нього, але не можу

У мене, на мій погляд, глобальна проблема: мені 25 років, у мене є двоє синочків (3 роки та 1 рік 3 місяці) і є чоловік (не законний, у шлюбі не перебуваємо).

Річ у тому, що я відчуваю себе в постійній депресії, нічого не хочу, мені майже завжди погано, я практично весь час зла і роздратована.

До чоловіка нічого не відчуваю, інтимне питання взагалі сумне. Я відчуваю, що у мене немає почуття кохання до нього, але при цьому я дуже хотіла б зберегти нашу сім’ю, він прекрасний батько.

Проблема в тому, що він не може забезпечити нас. Через це ми не можемо жити самостійно, живемо з його батьками. Разом ми 4 роки 3 місяці, практично весь цей час він не працював. При цьому він завжди жив на своє задоволення, гуляв, відпочивав і особливо нічого більше його не цікавило.

Він каже, як любить нас шалено (але як я бачу, тільки на словах, дії не виправдовують ці слова). При цьому дуже багато поганих моментів у нашому сімейному житті, про них довго розповідати.

Я втомилася жити в ролі цілодобової гувернантки і няні. Розумію, що хочу піти від нього, але мене тримають діти, тому що у мене зараз дуже нестабільне становище.

У моєї мами є проблеми (вона платить великі борги, забезпечує моїй молодшій сестричці освіту і живе майже надголодь). Я знаю, що поїхавши з дітьми до мами, я не впораюсь поки вони такі маленькі, а тут мої діти ситі та одягнені.

У нас часто сварки і скандали, тому що я не можу довго тримати в собі всі негативні моменти, жити коштом свекрухи я втомилася. А вона любить дорікнути цим і каже, що тепер ми їй все життя будемо повертати борг.

Але до чого тут я? Я не винна в тому, що в неї такий син – нахлібник, я в неї нічого не прошу. Я завжди звертаюся до чоловіка, а він, через те, що майже завжди не має грошей, вже просить у мами своєї.

Кажу собі, що поки я в такому стані, я готова потерпіти заради дітей, але як тільки діти будуть у саду і я зможу забезпечити нас (якщо буде таке ж життя, як зараз) я піду.

Але хочу вірити, що, можливо, за цей час він зможе довести мені, що ми маємо жити разом. Отакі у мене проблеми, просто захотілося виговоритися.

Related Post

Марія з донечкою поселилася у своїх батьківМарія з донечкою поселилася у своїх батьків

Коли Марія почала зустрічатися з Миколою одразу побачила, що в нього надто близькі стосунки з мамою. Дівчина щиро сподівалася, що після весілля цей тісний зв’язок  обірветься і вона займе основне

Вірила йому як самій собі, а виявилося що даремно не послухала подругВірила йому як самій собі, а виявилося що даремно не послухала подруг

Марина ніколи не підозрювала чоловіка в зраді, вона знала, що він багато і важко працює для того, щоб повністю забезпечити її і дворічну доньку Єву. Саме тому він приходить додому

Не розумію, що відчуває до мене колишній чоловікНе розумію, що відчуває до мене колишній чоловік

Ми знайомі вже двадцять п’ять років, чотирнадцять прожили разом. Розлучилися через його зради, я переїхала з дочкою в інше місто. Ми листувалися. У кожного був ще один шлюб, але обидва