fbpx

Мій чоловік не наймає людей робити ремонт, тому що сам вміє. Вміє, але тільки ніколи нічого не доробляє до кінця

Чоловік ніколи нічого не доводить до кінця.

Я, звичайно, знала про цю його особливість, коли виходила заміж. Але тоді я думала, що з часом в ньому прокинеться відповідальність, та й закохана була по вуха, на недоліки мало звертала увагу. Але з роками це дратує все більше.

Заробляє він непогано. Робота в банку завжди непогано оплачувалася. Здавалося б, чого мені не вистачає? Живи собі і радій, тим більше, що він мене дуже любить. Але є одне але”. Він, бачте, у мене на всі руки майстер. І це насправді так. Він вміє майже все, що повинен вміти справжній чоловік. Зробити ремонт у будинку самостійно – так, причому дуже якісно. Приварити на дачі щось електрозварюванням – без проблем, машину відремонтувати своїми руками – будь ласка!

Ось тільки його запала надовго не вистачає. Відволікається, переходить на щось інше, а потім його потрібно тижнями просити, щоб він завершив розпочате. В результаті ми живемо в умовах перманентного ремонту в квартирі, машина вже рік їздить з двомакрилами (все не збереться пофарбувати, а автосервіс не потрібен, він же сам може відмінно покласти «металік» і лак), на дачі – чорт ногу зломить!

Я йому сто раз говорила: давай наймемо когось, нехай дороблять ремонт, нестерпно жити в розрусі! Куди там! Слухати не хоче. Він же все вміє!

Одного разу я не витримала, кажу:
– Фіма, а що буде, якщо ти на роботі не закриєш вчасно фінансову проводку?
– Мене звільнять.

– А чому ти раптом вирішив, що вдома має бути інакше? Даю тобі два тижні терміну. Я їду до батьків, щоб до мого повернення все було закінчено. І в квартирі і на дачі. Інакше я тебе звільню. І це серйозно. Так жити далі я не збираюся!

І я поїхала до батьків. Щовечора по телефону він мені клявся, що вже майже все доробив, дрібнота залишилася. Але коли я повернулася в радісному передчутті закінченого ремонту, то мало не розплакалася: за дрібними винятками віз і нині був на тому ж місці.

Ну що мені з ним робити? Напевно розпродам нишком весь інструмент і сама найму людей. Хоча скандал з цього приводу буде неймовірний

Related Post

Щоразу після сварки хлопець іде з домуЩоразу після сварки хлопець іде з дому

Нам по 24 роки. Живемо окремо від батьків, знімаємо житло навпіл. Вчимося на заочному і працюємо. Я – адміністратор в салоні краси, а хлопець – бариста в кав’ярні. Все начебто

Послухай, хлопчик, – говорила циганка. – Якщо завтра вранці підеш з нашим табором, ми зробимо з тебе справжнього цигана. Ти побачиш багато країн, побуваєш в Індії, станеш великим нашим начальником. Цигани будуть тебе поважати, і у тебе буде дуже велика влада. Якщо ж ти з нами не підеш, то назавжди залишишся в Україні, станеш досить великим військовим, шанованою людиною, але ніколи не досягнеш тієї влади, яку отримаєш, ставши циганомПослухай, хлопчик, – говорила циганка. – Якщо завтра вранці підеш з нашим табором, ми зробимо з тебе справжнього цигана. Ти побачиш багато країн, побуваєш в Індії, станеш великим нашим начальником. Цигани будуть тебе поважати, і у тебе буде дуже велика влада. Якщо ж ти з нами не підеш, то назавжди залишишся в Україні, станеш досить великим військовим, шанованою людиною, але ніколи не досягнеш тієї влади, яку отримаєш, ставши циганом

В молодості був у мене авторитетний знайомий – Олександр Костянтинович Абрамов, полковник у відставці, фахівець з аеро- і космічної зйомки. Був він розумним, досвідченим, на все мав свій незвичайний оригінальний

facebook