Мій чоловік Олег просто відкуповується від мене подарунками, гадаю, що через зради…

Кожен раз, вибачаючись, чоловік відкуповується за свої косяки. Спочатку я не надавала цьому значення. Але потім звернула увагу: чим сильніше проступок, тим дорожче подарунок. Таку систему вибрав він сам, але я ніколи не була проти, до цього дня.

Я подумала, і мені спало на думку, що багато проступків, які він здійснював, повторювалися. Відкуп за повторний косяк теж збільшувався. Все починалося з квітів. Букети ставали все розкішніше. Потім до них додалися ювелірні прикраси. Суми золотих кілець і сережок теж зростали.

Я засмучувалася, що чоловік робить проступки, але раділа, що він вміє вибачатися. І це реально працювало! Я забувала і більше не злилася.

Раніше я думала, що він одумався, покаявся, усвідомив свою провину, а потім до мене дійшло, що це просто банальний хабар. Щоб я далі жила з ним і не пиляла через дрібниці. Така всепрощаюча дружина, якщо її підкупити.

Які ж косяки? Прийшов додому після гулянки з мужиками о 4 ранку, не зміг поїхати до моїх батьків на вихідні, затримався на роботі ….

А якось він подарував мені путівку в дорогущий готель. В той момент я не надала значення настільки широкому жесту, але тепер думаю, а чи не зраджує він мені? А то аж надто високі ставки.

А як ваші чоловіки загладжують провину?

You cannot copy content of this page