fbpx

Мій чоловік подарував нашій няні на 8 березня золотий кулон, а мені парфуми та цукерки…

Все розкрилося днями, перед березневими святами. Ще 29-го лютого побачила в столі чоловіка коробочку в якій лежав кулон. Там же був і цінник. Всього якихось 12 000 гривень.

Я не звикла до таких дорогих подарунків, але в глибині душі було приємно. Прожили з чоловіком вже більше 10 років, дві доньки-погодки. Маленькі ще.

Але тільки вчора я побачила цей кулон на шиї нашої молодої няні. Мене немов холодною водою облили. Запитала у дівчинки, де вона взяла кулон. Відповіла, що це чоловік мій подарував.

Увечері того ж дня у нас з чоловіком був розбір польотів.

Виявляється, що мені чоловік приготував набір з цукерок і духів за пару тисяч. Але є ж різниця між кулоном для няні за 12 000 і цукерковим набором за 1000 ?! Я не зовсім божевільна, розумію, що чоловік щось мутить з нянею.

Хоч няня і не переможниця конкурсів краси, але дуже симпатична. Так, приємніше проводити час з 17-річною нянею-студенткою, ніж з дружиною, яка народила двох дітей.

Вигнала чоловіка з дому, здзвонилася з нянею, накричала на неї. Коротше, 8-березня обіцяє бути незабутнім.

Блін … Ще й замутив з неповнолітньою, ось же старий бовдур …

Related Post

Олегу замовили впіймати аферистку МаргаритуОлегу замовили впіймати аферистку Маргариту

… Олег через вулицю спостерігав за головним входом офісу банку. Через якийсь час з банку вийшла вона. Та сама фатальна красуня Маргарита, пекуча брюнетка. На ній був чорний модний піджак,

Хлопець бреше мені про великі доходи і круті угодиХлопець бреше мені про великі доходи і круті угоди

Майже рік живу з хлопцем. Все складається добре, ми кохаємо одне одного. Але є одна проблема: він постійно бреше оточуючим про те, чим займається. Три роки тому через травму йому

facebook