Мій чоловік прискіпується до дрібниць, через це ми постійно сваримося

Ми із чоловіком разом третій рік. Із самого початку стосунків у нас були дрібні проблеми, або як це називає чоловік – вимоги, які переросли у великі та постійні. Я відчуваю, як живу за його правилами, і тільки. Тепер маю непорозуміння, мене тримають під повним контролем.

Я дуже дбайлива і він це бачить, але вважає, що цього недостатньо. Я намагаюся робити все правильно, як він це бачить, і як це бачить суспільство в кращому сенсі.

Наприклад, розмовляти правильно (тобто опускати частинку «не» в розмовах, максимально вдумуватися в сенс слів), і якщо щось неправильно скажу, то він починає показувати своє невдоволення і голос змінюється з нормального на фирк. На що я ласкаво виправляюся, але він каже, що ніякого толку з мого виправлення «потім».

Я щосили намагаюся правильно ходити, готувати як він любить, відповідати так, як він вчить, але не завжди ж виходить. За кожен промах я отримую словесний і емоційний ляпас, після якого відчуваю себе нікчемною.

Все, що я роблю, він оцінює за жорсткими мірками. І не дай Боже, щось забуду чи не почую, це його дратує найбільше (він іноді з’їдає слова, але не відчуває цього, вважає що говорить чітко та зрозуміло).

Коли починається сварка з подібних дрібниць (хоча він вважає, що це серйозно, а не дрібниці), він каже відкрито, що має підвищені вимоги тільки до мене. До решти людей він терпимий і майже непохитний.

Вважає, що я його пресую, коли прошуся в обійми, щоб заспокоїтися. Він не відразу дається, ніби навмисне відтягує час, мовчить довго, не відповідає на запитання і не намагається щось зробити, щоб вирівняти стосунки.

Я знаю, що це часто прерогатива жінок — розв’язувати проблеми у стосунках, тому доводиться розпочинати всі ці розмови, щоб розібратися. Спершу говоримо спокійно, а потім не вистачає терпіння, і на його фрази вже відповідаю не я, а мої емоції.

Вчора він сказав, що мене не пробачить. По-перше, за слова, які я теж йому сказала на емоціях, і тому, що це все повторюється. Це велика проблема для нас. Чи варто дзвонити йому після скандалу? Чи він подумає, що ходжу за ним по п’ятах? Чи це погано? Я прагну зберегти відносини.

Related Post

Він – кохання всього життя, а я для нього – просто подругаВін – кохання всього життя, а я для нього – просто подруга

У 21 рік я познайомилася з чоловіком і закохалася з першої зустрічі. Він теж. Зустрічалися півроку. Був дуже яскравий роман, але партнер запропонував розлучитися, сказав, що більше не любить, що

Через те, що в мене пропав слух від мене відвернулися хлопець, який подобався та друзіЧерез те, що в мене пропав слух від мене відвернулися хлопець, який подобався та друзі

Сьогодні я хочу розповісти вам свою історію. Мені потрібна допомога, вірніше, порада. Я навчаюсь в університеті. Нещодавно до нас в групу перевели нового студента. Він такий гарний собою, що всі

Але він був упевнений, що оскільки він батько, то заслуговує від мене поваги просто за фактом нашої спорідненостіАле він був упевнений, що оскільки він батько, то заслуговує від мене поваги просто за фактом нашої спорідненості

Я та доросла дочка, з якою хотів відновити стосунки батько, і в якого це не вийшло. Від всіх історій моя відрізняється тим, що жодних негативних почуттів чи образ у мене