Мій чоловік прискіпується до дрібниць, через це ми постійно сваримося

Ми із чоловіком разом третій рік. Із самого початку стосунків у нас були дрібні проблеми, або як це називає чоловік – вимоги, які переросли у великі та постійні. Я відчуваю, як живу за його правилами, і тільки. Тепер маю непорозуміння, мене тримають під повним контролем.

Я дуже дбайлива і він це бачить, але вважає, що цього недостатньо. Я намагаюся робити все правильно, як він це бачить, і як це бачить суспільство в кращому сенсі.

Наприклад, розмовляти правильно (тобто опускати частинку «не» в розмовах, максимально вдумуватися в сенс слів), і якщо щось неправильно скажу, то він починає показувати своє невдоволення і голос змінюється з нормального на фирк. На що я ласкаво виправляюся, але він каже, що ніякого толку з мого виправлення «потім».

Я щосили намагаюся правильно ходити, готувати як він любить, відповідати так, як він вчить, але не завжди ж виходить. За кожен промах я отримую словесний і емоційний ляпас, після якого відчуваю себе нікчемною.

Все, що я роблю, він оцінює за жорсткими мірками. І не дай Боже, щось забуду чи не почую, це його дратує найбільше (він іноді з’їдає слова, але не відчуває цього, вважає що говорить чітко та зрозуміло).

Коли починається сварка з подібних дрібниць (хоча він вважає, що це серйозно, а не дрібниці), він каже відкрито, що має підвищені вимоги тільки до мене. До решти людей він терпимий і майже непохитний.

Вважає, що я його пресую, коли прошуся в обійми, щоб заспокоїтися. Він не відразу дається, ніби навмисне відтягує час, мовчить довго, не відповідає на запитання і не намагається щось зробити, щоб вирівняти стосунки.

Я знаю, що це часто прерогатива жінок — розв’язувати проблеми у стосунках, тому доводиться розпочинати всі ці розмови, щоб розібратися. Спершу говоримо спокійно, а потім не вистачає терпіння, і на його фрази вже відповідаю не я, а мої емоції.

Вчора він сказав, що мене не пробачить. По-перше, за слова, які я теж йому сказала на емоціях, і тому, що це все повторюється. Це велика проблема для нас. Чи варто дзвонити йому після скандалу? Чи він подумає, що ходжу за ним по п’ятах? Чи це погано? Я прагну зберегти відносини.

Related Post

Коротко про перевиховання кобелів. Моя сестра думала, що люди змінюються. Я її довела, що її новий хлопець скотинаКоротко про перевиховання кобелів. Моя сестра думала, що люди змінюються. Я її довела, що її новий хлопець скотина

Завжди зі скепсисом ставилася до витівок з перевиховання. Та й взагалі не розумію сенс перевиховання. Горбатого, як відомо … Ні, я цілком за перевиховання, але тільки якщо маємо справу з