Мій чоловік старше за мене на 14 років. Ми з ним дуже хотіли дитину, але не виходило. Потім я з подружкою полетіла відпочити до Туреччини, просто випадково познайомилася там з місцевим чоловіком, а коли повернулася додому дізналася, що вагітна. Перед чоловіком соромно, не знаю чия дитина

Я досить молода жінка, мені 26 років, і я заміжня за чоловіком, який досить старше мене, йому близько 40 років.

Він сильно зайнятий, особливо, цього літа, тому у нас ніяк не виходило вибратися на море – просто не було часу.

І тут подружка пропонує разом, удвох, поїхати в Туреччину на тиждень – дуже фінансово вигідна пропозицію. Я поговорила з чоловіком, він не був проти, дозволив.

У нас дуже теплі стосунки, довірчі, ні я, ні він не могли припустити, що щось може трапитися. Але все-таки сталося, бо там я погано поступила, про що шкодую.

Кілька разів провела ніч з турком, піддавшись пристрасті. Такого, звичайно, жодного разу у мене ще не було. За ніч могло бути кілька разів, і я навіть не пам’ятаю, в який з них ми “захищалися”, в якій ні.

Буквально через кілька днів повертаюся в Київ, ночами плачу, чоловіка люблю, а так соромно перед ним. І буквально днями дізнаюся, що вагітна.

З чоловіком хотіли дітей, все робили задля цього. По термінах неможливо визначити. Нікому не сказала, страшно. Якби точно знала, що не від чоловіка, позбавилася б, а так.

Навіть не знаю, такий гріх на душу брати. Що порадите?

Related Post

Починаєш цінувати тільки тоді, коли втрачаєшПочинаєш цінувати тільки тоді, коли втрачаєш

Ще в університеті я зустрічалась з одним чоловіком, який мені подобався. Але тоді мені було всього 22 роки, і я взагалі не задумувалася над своїм майбутнім, як і більшість дівчат.

За всі ці роки я так і не змогла називати його татомЗа всі ці роки я так і не змогла називати його татом

Свого рідного тата я зовсім не пам’ятаю, його не стало, коли мені було два роки, і виховував мене вітчим. Поки я була маленькою, я якось не помічала, щоб він погано