Мій чоловік старший за мене на 17 років. Люди навколо постійно це обговорюють. А я не розумію, навіщо вони до нас чіпляються

 

Хотілося б поговорити з вами ось на яку тему: різниця у віці між подружжям. Якою, на вашу думку, повинна бути різниця або її взагалі бути не повинно? Коли один партнер значно старше іншого, добре це чи погано?

Чому я задаю таке питання? Я зустрічаюся з чоловіком, який старший за мене на 17 років. Відносини у нас серйозні, ми разом вже більше трьох років (мені зараз 21, решта вираховуйте самі).

Він – гарний, розумний, виглядає сучасно і стильно. Я про такого чоловіка і мріяла, щоб мене підтримував, щоб відчувалася його сила і я була впевнена в ньому.

Так і відбувається. За три роки він жодного разу не дозволив собі мене образити і охороняв мене від будь-яких негараздів. Він мене дуже любить, я його – теж. Перший час були проблеми з батьками, тому що він молодший мого батька всього на один рік. Але незабаром якось звикли всі, перестали засуджувати.

Але це рідні. В іншому ж ми постійно стикаємося з осудом. Я веду блог в Інстаграмі, там у мене багато підписників, і, звісно, увага до мене підвищена. Хтось із моїх подруг проговорився в коментарях про те, що я живу з чоловіком набагато старше себе. І, звісно, почалося засудження. Пішли коментарі в стилі “тепер зрозуміло, звідки дорогий одяг, косметика, ювелірка”. А я сама заробляю, крім подарунків від свого чоловіка не беру жодної копійки, від того і прикро.

Ось і поясніть мені, чому якщо різниця у віці, то завжди люди бачать тільки користь, меркантильність, а почуттів не помічають?

Це боляче вдаряє по мені, я постійно засмучуюсь, коли бачу таке. Адже я цього чоловіка люблю, ми плануємо одружитися, і тут приходять якісь люди, яких я не знаю, і сміють сміятися над моїми почуттями? За що? Чому? Це заздрість або це небажання повірити в те, що люди можуть просто любити одне одного, без оглядки на вік?

Related Post

Батьки чоловіка отруюють нам життяБатьки чоловіка отруюють нам життя

Батьки чоловіка живуть далеко, але раніше часто приїжджали до нас (зазвичай без попередження), і ми до них їздили. Свекруха – владна жінка, хоче, щоб її слово було законом. Коли приїжджала

Чоловік став добропорядним сім’янином, і я його розлюбилаЧоловік став добропорядним сім’янином, і я його розлюбила

Ми з чоловіком прожили десять років. Йому зараз 40, а мені 31 рік. У нас двоє дітей. Коли ми почали жити разом, чоловік був казановою, любив фліртувати з дівчатами і

Пішов від дружини, потім одумався, а у неї вже інший. Як повернути сім’ю?Пішов від дружини, потім одумався, а у неї вже інший. Як повернути сім’ю?

Дванадцять років прожили в шлюбі, троє дітей. Зустрів іншу жінку і пішов з сім’ї. Дружина подала на розлучення, нас розвели. Кілька місяців прожив з коханкою, але щастя не було, весь

facebook