fbpx

Мій чоловік старший за мене на 17 років. Люди навколо постійно це обговорюють. А я не розумію, навіщо вони до нас чіпляються

 

Хотілося б поговорити з вами ось на яку тему: різниця у віці між подружжям. Якою, на вашу думку, повинна бути різниця або її взагалі бути не повинно? Коли один партнер значно старше іншого, добре це чи погано?

Чому я задаю таке питання? Я зустрічаюся з чоловіком, який старший за мене на 17 років. Відносини у нас серйозні, ми разом вже більше трьох років (мені зараз 21, решта вираховуйте самі).

Він – гарний, розумний, виглядає сучасно і стильно. Я про такого чоловіка і мріяла, щоб мене підтримував, щоб відчувалася його сила і я була впевнена в ньому.

Так і відбувається. За три роки він жодного разу не дозволив собі мене образити і охороняв мене від будь-яких негараздів. Він мене дуже любить, я його – теж. Перший час були проблеми з батьками, тому що він молодший мого батька всього на один рік. Але незабаром якось звикли всі, перестали засуджувати.

Але це рідні. В іншому ж ми постійно стикаємося з осудом. Я веду блог в Інстаграмі, там у мене багато підписників, і, звісно, увага до мене підвищена. Хтось із моїх подруг проговорився в коментарях про те, що я живу з чоловіком набагато старше себе. І, звісно, почалося засудження. Пішли коментарі в стилі “тепер зрозуміло, звідки дорогий одяг, косметика, ювелірка”. А я сама заробляю, крім подарунків від свого чоловіка не беру жодної копійки, від того і прикро.

Ось і поясніть мені, чому якщо різниця у віці, то завжди люди бачать тільки користь, меркантильність, а почуттів не помічають?

Це боляче вдаряє по мені, я постійно засмучуюсь, коли бачу таке. Адже я цього чоловіка люблю, ми плануємо одружитися, і тут приходять якісь люди, яких я не знаю, і сміють сміятися над моїми почуттями? За що? Чому? Це заздрість або це небажання повірити в те, що люди можуть просто любити одне одного, без оглядки на вік?

Related Post

– Я тебе ніколи не згадаю!, – одного ранку Андрій вирішив, що Яна наймеркантильніша жінка– Я тебе ніколи не згадаю!, – одного ранку Андрій вирішив, що Яна наймеркантильніша жінка

Останні кілька днів Андрій став ловити себе на думці, що після роботи його зовсім не тягне додому. Там все передбачувано: молода дружина, що сидить в кріслі, обов’язково напроти дзеркала, одним