fbpx

Мій чоловік виявився альфонсом, коли я завагітніла та народила, то все одно їжа та одяг купувалися за кошти мої та моїх батьків

Чоловік – альфонс. Я, як і всі нормальні дівчата, хотіла зустріти того єдиного, і вийти за нього заміж, створити сім’ю і мати дітей. Я познайомилася з одним хлопцем, трохи зустрівшись переїхала жити в його будинок.

Жили мирно, але один факт дуже мене злив і не міг вийти з голови – мій обранець був безробітним. Звичайно ж я намагалася його підтримувати, разом шукали йому роботу в місцевих газетах і інтернеті. Але так і не виходило.

Незабаром я завагітніла, і нам нічого не залишалося робити як подати заяву в ЗАГС. Будучи вагітною, пошуки його роботи зазнавали краху, куди він не їздив – його не приймали. Але я вже й не впевнена в тому, що це було правдою.

9 місяців вагітності пройшли не дуже легко, то лежала на збереженні і пила дорогі препарати. які купували мої батьки, то в загальному фізичний стан був дуже важким. І весь цей час від чоловіка я фінансової підтримки так і не дочекалася.

Після пологів я жила у нього вдома, ростила дитину, і все за мій рахунок, і за рахунок моїх батьків. А він ні пальцем не поворухнув для того, щоб забезпечувати свою дитину і мене – дружину, яка його раз у раз що годувала і одягала.
Підсумок цієї сумної історії в тому, що я все-таки зважилася і пішла від нього, забрала дитя і перехрестилася.

Related Post

Соромлюся свого хлопця тому що він мало заробляє…Соромлюся свого хлопця тому що він мало заробляє…

Зустрічаюся з чоловіком. Все прекрасно, але є одна заковика. Не знаю, як перестати його соромитися. Він не дуже багатий, серед моїх знайомих – взагалі найбідніший. У 30 років він займає

Подруга посоромилася кликати батьків на весілля. Дядька Коля та тітка Рая не побачили весілля доніПодруга посоромилася кликати батьків на весілля. Дядька Коля та тітка Рая не побачили весілля доні

Моя подруга вийшла заміж. Вчора була її весілля. Я була свідком нареченої. Я в шоці. Ми з Женькою подруги з першого класу. Виросли в одному селищі. Все життя йдемо разом.