fbpx

Мій чоловік зустрічається з іншою, яка набагато старша за нього. Виявилося, що їй 42 роки (при тому що йому самому тільки 27), вони жили разом кілька місяців, але потім вона сама його вигнала з невідомої мені причини

Почну з того, що зустрічалася з хлопцями не так щоб багато – вся справа в моїй роботі і кар’єрі, коротше кажучи, вся в роботі, ніколи було думати про особисте життя.

У підсумку в 26 років я незаміжня, але з кар’єрою.
Нещодавно зустріла молодого чоловіка і закохалася в нього по вуха. Зустрічалися ми недовго, всього лише 4 місяці. Він говорив, що любить, ми планували все серйозно, аж до спільного проживання. Але все змінилося в лічені дні.

Спочатку я випадково знайшла повідомлення в його телефоні приблизно такого змісту: «Мій коханий котик, я дуже за тобою скучила».

На моє питання, хто це йому написав, зрозумілої відповіді не послідувало. Його ставлення до мене відразу змінилося, і в підсумку він заявив, що ми не будемо більше разом.

Було боляче і прикро, я не раз плакала в подушку, але знайшла в собі сили видалити його номер і не дзвонити. Він теж мені більше не дзвонив. Я його забула, зажила нормальним життям як раніше.

Минуло 3 місяці. Приходить мені спочатку повідомлення від нього, далі почалися дзвінки. У підсумку все знову закрутилося, але я знову випадково побачила, що він пише невідомій жінці, називаючи її «коханою». І я вирішила дізнатися, хто вона така. Краще б я цього не робила.

Виявилося, що їй 42 роки (при тому що йому самому тільки 27), вони жили разом кілька місяців, але потім вона сама його вигнала з невідомої мені причини. Вона в розлученні, двоє дорослих синів. Покопавшись в соцмережах, я знайшла її фото і була просто ошелешена – як молодий привабливий і розумний чоловік може на неї взагалі дивитися ?!

Хотілося влаштувати скандал, але я стрималася. Ніяк не показала, що все знаю. Ось тільки не зрозумію його мотивів, навіщо зі мною починати було будувати відносини, тим більше їх відновлювати, якщо у них така любов.

Можливо, причина в тому, що він дуже хоче дитину, а дітей вона йому навряд чи народить. Він хоче, щоб я завагітніла, але не знає, що я приймад таблетки потай від нього. Запитує постійно, чи немає затримки.

Вивести його на відверту і чесну розмову дуже важко, але одного разу я все ж набралася сміливості і запитала, як поживає його «кохана».

Він відповів, що давно з нею не спілкується і що вона йому абсолютно не потрібна, що він дуже любить тільки мене.

Я ніяк не наважуся піти, кинути все до біса і не псувати собі нерви. Або залишити все як є? Просто в душу він мені запав, не знаю, любов це чи ні, але я готова пробачити йому все. Але не впевнена, що він дійсно кине свою мадам, а не сховає її в черговий раз, трохи краще.

Related Post

Колишній чоловік не хоче, щоб дочка називала вітчима батькомКолишній чоловік не хоче, щоб дочка називала вітчима батьком

12-річна дочка від першого шлюбу спілкується з татом, який живе в іншому місті. Молодшій доньці від другого шлюбу три роки. Нещодавно старша стала називати мого другого чоловіка татом. Він радий,

Я побачила, що якось несподівано Сашко повісив у себе вдома фото колишньої дружини та сина…Я побачила, що якось несподівано Сашко повісив у себе вдома фото колишньої дружини та сина…

У день Святого Миколая ми познайомилися в кафе, в яке я спочатку взагалі навіть не збиралася йти, але подруги буквально витягли мене з дому. У цьому «роковому» кафе ми і

Сестра потрапляє на нервовому грунті в лікарню, а в цей час чоловік заводить коханку і закриває бізнес, знімаючи гроші з загального рахунку. Коли Віка приходить нарешті додому її чекає новий удар – розлучення. Намагаючись усіма способами зберегти сім’ю і пробачаючи йому все вона в підсумку все одно залишається однаСестра потрапляє на нервовому грунті в лікарню, а в цей час чоловік заводить коханку і закриває бізнес, знімаючи гроші з загального рахунку. Коли Віка приходить нарешті додому її чекає новий удар – розлучення. Намагаючись усіма способами зберегти сім’ю і пробачаючи йому все вона в підсумку все одно залишається одна

Розповім вам історію сестри, яка вчить нас не опускати руки й бачити краще в конкретний період життя. Отже, Віка, їй було 25, за розподілом поїхала працювати вчителем-майстром в інше місто