fbpx

Мій друг Роман сирота, я йому допомогав чим міг під час навчання, але тут на нього поклала око заможна дамочка при грошах, вирішила одружити на собі молодого хлопця у якого нікого немає

П’ять років тому я здружився з одним студентом. Хлопчик був сиротою. У 15 років втратив обох батьків. Жорстоко. Мені стало його шкода. Я зблизився з хлопцем.

Привів його у свою компанію друзів, познайомив з вахтерами, охоронцями, паспортистами. Протягом навчання не раз допомагав при здачі сесії. Коли він вступав до магістратури також підтримав. За нього було сказано слово в деканаті.

Після іспитів був зарахований на бюджет. Не раз Ромка бував у мене вдома в гостях. Відгуляв у мене весілля, приїжджав на свята в гості. Рік тому я порекомендував йому знайти роботу. Вчитися йому залишалося пів року. Хлопцеві потрібна була практика.

Там він познайомився з панянкою. Вона виявилася з непоганим рівнем достатку. Своя квартира, хороша робота. Ось старше мого друга на 5 років і закохалася дуже.

Він переїхав до неї. Знову ж до цього порадившись зі мною. Я хотів, щоб він просто набрався досвіду. От і все! Але історія так званого кохання (а насправді я вважаю, що це просто фізичний потяг) закрутилася.

Квіти, подарунки, відвідування кафе. Все різко перейшло в знайомство з батьками. Роман перестав дзвонити. А якщо і спілкуємося, то говорить в трубку, як зомбі. Своєї думки просто немає! Скрізь фігурує Настя.

Я почав переживати. Так ні! Дзвонить мені друг і каже: “Я вирішив робити пропозицію! Підкажи, як правильно вчинити?”

Я мало не впав! Виявилося, що панночка нашептала йому на вушко. Сама все вирішила. Яке кільце вже хоче, куди поїдуть відпочивати, скільки дітей буде і з ким йому, коли спілкуватися і дружити.

Факт! Я так засмутився. Адже саме я йому порадив знайти роботу, набратися досвіду і спробувати пожити разом. Тепер хлопець просто пропав. Адже все сталося тільки за 2 місяці.

Я думаю, ви погодитеся, що це дуже швидко. Друг перестав мені дзвонити та спілкуватися. А тільки вчора у нас було дуже тісне спілкування і дружба. Мені, чесно кажучи, дуже прикро. Адже цій бабі 29 років. Ось вона і поспішає окільцювати хлопця. Дуже прикро!

Related Post

Мій хлопець зізнався, що любить і мене, і колишнюМій хлопець зізнався, що любить і мене, і колишню

Зустрічаємося майже три роки. Нещодавно почали жити разом. Протягом трьох років періодично помічала, що у хлопця щось є до колишньої дівчини. Він на неї сердився, розповідав, що хотів зробити їй

Олег був в депресії і цілий рік не виходив на вулицю, але потім до його вікна став прилітати голуб із записками…Олег був в депресії і цілий рік не виходив на вулицю, але потім до його вікна став прилітати голуб із записками…

Він забув, коли виходив на вулицю. Він не був хворий. Просто не хотів. Коли в інституті вчили про депресію, він дивувався такій хворобі. Єдина хвороба, в можливість якої йому було