fbpx

Мій хлопець 6 років не робив мені пропозицію, але коли дізнався, що мій батько планує подарувати мені квартиру так відразу покликав у ресторан урочисто попросити моєї руки …

Навіщо деякі хлопці роблять пропозиції руки і серця? Є причини…

Вирішила сісти і записати думки. Раніше взагалі не хотілося ні з ким про це говорити. Немов це  бруд, від якого не відмитися, немов заляпані чимось …

І я дійсно вляпалася, тільки не в бруд, а в відносини. Самі підлі відносини, які, ймовірно, тільки можливі.

Ще з часу навчання в університеті стала жити разом зі своїм хлопцем. З моменту закінчення навчання пройшло вже майже 6 років. Ми прожили разом 8 років, якщо все скласти.

На жаль, дітей я мати не можу. Так вже вийшло. Раніше я думала, що справа в мені, що хлопець з-за цього і не робить пропозицію. Уже кілька разів і говорили на цю тему і на тему шлюбу, тільки мій хлопець весь час вів розмову кудись в сторону, зводив все на жарт або вдавав, що забув.

Ну ладно, я вже змірилась, що він мені ніколи не зробить пропозицію. Якщо чесно, я навіть стала замислюватися над тим, щоб припинити відносини.

За цей час ми якось стали чужими. Я помітила, що не можу сказати людині, що “люблю його”. Мені якось соромно брехати. Раніше це відбувалося легко і невимушено.

Могла 5 разів на дню сказати, що люблю його. А тепер все змінилося. Якось в гості до нас приїжджав батько, сказав, що хоче купити мені квартиру, двушку на околиці. Я була тільки за. Навіть не можу передати тієї радості, яка мене охопила і, звичайно, подяка батькові. Я знаю, що гроші йому дістаються дуже важко, тому вирішила, що до кінця своїх днів буду допомагати йому матеріально і фізично.

Мимохідь розповіла про покупку квартири своєму хлопцеві. І знаєте? .. Він покликав до ресторану буквально на наступний день і при наполовину заповненому залі урочисто зробив мені пропозицію. Думав, напевно, що я не зможу сказати “ні” при інших людях.

Але я сказала “ні”. Я бачу, коли людина робить щось від щирого серця, а коли вимучує, бреше і звивається. Це просто підло і низько.

Ось і казочці кінець … як і відносинам.

Related Post

Мати чоловіка ревнує його до мене і провокує нас на сваркиМати чоловіка ревнує його до мене і провокує нас на сварки

Ми в шлюбі 2 роки, є дитина. Живемо в моїй квартирі. Мій чоловік – єдиний і пізня дитина у матері. Але у свекрухи до нього споживацьке ставлення. Вона його звинувачує,

Ангеліна прийшла попрощатися з Іваном…Ангеліна прийшла попрощатися з Іваном…

– А давай наввипередки до гірки? – запропонував він їй, передчуваючи перемогу. – Неа, – відмовилася вона, – Вихователька сказала не бігати. Дістанеться потім. – Здаєшся? – Сказав він її