Перейти до вмісту

Мій хлопець Андрій розбив свій телефон, але грошей на новий він не мав. У хлопця з’явилось бажання взяти телефон в кредит, але я сказала, що краще ходити без телефону, ніж влазити в борги. Він погодився зі мною, знайшов якийсь старий телефон і почав користуватися ним

Мій хлопець Андрій розбив свій телефон, але грошей на новий він не мав. У хлопця з’явилось бажання взяти телефон в кредит, але я сказала, що краще ходити без телефону, ніж влазити в борги. Він погодився зі мною, знайшов якийсь старий телефон і почав користуватися ним.

За тиждень Андрій сказав, що колеги з роботи насміхаються з його старого телефону. Тому йому точно потрібно взяти новий смартфон в кредит. Він пішов у банк, але йому відмовили. Виявляється, що має погану кредитну історію. Хлопця це не зупинило і він вирішив умовити мене взяти кредит на моє ім’я, а виплачувати його він обіцяв сам.

– А як що ми розійдемось, і ти мені гроші не повернеш ! – З побоюванням припустила я.
-Що ти таке кажеш? Ми не розійдемося, але навіть якби так і сталося, я не залишив би на тобі цей кредит.

Після довгих умовлянь свого хлопця я погодилася. Наступного дня поїхала до банку і мені схвалили кредит на рік. Ми забрали новий смартфон, хлопець був шалено вдячний, що я його врятувала. Два місяці він спокійно ходив зі своїм новим телефоном, виплачував кредит. Я була впевнена у ньому, хлопець тримав свою обіцянку.

Але трапилися непередбачені обставини: йому прийшла повістка до армії. Тоді я чомусь була абсолютно спокійна за Андрія, але кредит не давав мені спокою. Якщо його заберуть, то мені доведеться платити кредит? Тільки цього мені не вистачало.

Молодий чоловік заспокоював мене, казав, що його нікуди не заберуть. У результаті за тиждень він таки поїхав. Свій смартфон Андрій залишив своїй мамі. Перед виїздом хлопець сказав, що його батько виплачуватиме цей кредит, і щоб я не переживала.

Але за місяць його батько заявив, що це мої проблеми. Кредит був на моє ім’я, тож, мовляв, виплачуй сама. Тепер на мені висить кредит. Хлопець в гарячих точках, на зв’язок не виходить зі мною. Я намагалася забрати смартфон у матері хлопця, але вона відмовилася мені його віддавати. Не повірила, що його взято на мої гроші.

Зараз я виплачую кредит сама, від хлопця немає жодної допомоги та підтримки. За своєю дурістю я вляпалася в борги. Не думала, що причиною розриву може бути кредит, але зараз мені дуже не хочеться бачити Андрія та продовжувати стосунки.