Мій хлопець Артем скотився на саме дно, а я до сих пір люблю його

Познайомилася з хлопцем. Закохалася. Прямо пристрасть, що аж дим з вух. На все заради нього готова була, реально. Чи не помічала недоліків, не дивилася на речі об’єктивно. Згодом моя закоханість не зникла, я все так само хотіла бути з ним, та ось тільки зрозуміла, що він – зовсім невідповідний варіант для життя.

Працював він барменом. Спочатку в одному барі, потім в іншому. Я працювала вдень, а він пропадав ночами. Зазвичай затримувався, приходив під ранок, звичайно ж, неабияк напідпитку. Вважаю, вживав і щось інше. Потім настав період, коли нас двох фінасово утримувала я. У нього були проблеми з роботою.

Сама не зрозуміла, як в 25 років стала замученою, що забезпечує п’яного ледаря, дівчиною. Причому виправити стан справ він не прагнув, його все влаштовувало. Вже тоді я зрозуміла, що так жити не хочу, але піти від нього просто не вистачало сил.

До цих відносин я навіть не знала, що можна так з розуму сходити по людині. Без нього світ просто не існував. Потім він почав позичати гроші у всіх. Просив у мене. На що він їх витрачав – можна тільки здогадуватися, але точно не на мене. Коли я з’їхала, він ще довго просив у мене гроші.

Якийсь час я навіть шкодувала і висилала йому деякі суми. З тих пір пройшло вже 3 роки. Від спільних знайомих недавно дізналася, що він скотився на саме дно, а я до сих пір люблю його.

А у вас було таке, що ви когось кохали, незважаючи ні на що, але бути з цією людиною не могли?

You cannot copy content of this page