Мій хлопець Артем завжди після сварок просто пропадає, не дзвонить, не приходить ночувати, навіть на місяць може зникнути. А потім якось приходить і говорить «Маріє, виходь за мене заміж». Я тепер не знаю, якщо він в шлюбі буде поводитися так само

Навіть не знаю з чого почати історію, почну з самого початку.

Довго не могла зважитися написати. Але вже настільки все стало заплутаним.

Загалом, познайомилися ми з Артемом 6 років тому.

Я на той момент зустрічалася з хлопцем і його пропозицію про дружбу відкинула, бо хлопець був аж надто ревнивим. Так пройшов рік і так вийшло що з хлопцем я розлучилася, перебувала в глибокій депресії.

Артем знову з’явився, ми почали спілкуватися. Ми стали близькі, ділилися всім чим можна. Знали одне про одного все що можна. І настільки він став рідним.

Але коли ми почали зустрічатися, звичайно в перший час все було чудово. Але як і завжди в будь-яких відносинах є сварки та інше.

Ми лаялися, мирилися, лаялися, мирилися і так завжди. Але незабаром сварки стали частіше і гірше.

Ми могли днями не розмовляти. І потім він пропав. Перестав писати, дзвонити. Через пів року він знову написав, ми знову спілкувалися. І він знову пропадав.

І ось останній раз він запропонував зустрічатися, я відмовилася. Сказала що не хочу бути з людиною який буде пропадати без причин.

Ми знову посварилися.
І пам’ятаю, рік тому він приїхав до мене додому, зробив мені пропозицію, але я вже не відчувала що це той самий чоловік якого я знаю все життя.

Я тільки відчувала злість. Відмовила. Він образився, образився і ми знову перестали спілкуватися. І ось місяць тому ми почали знову спілкуватися, але не так як раніше.

А просто, “привіт, пока”. І у мене знову починають прокидатися почуття до нього. І ось коли я наважилася і запитала чи не хотів би він почати все з нового чистого аркуша. Почула у відповідь, давай ми просто будемо кращими друзями.

І все б нормально, але ось минув уже тиждень після цих слів і я не можу розібратися. З одного боку завжди приємно з ним розмовляти, з іншого не приємно що він то є, то його немає.

Як бути, що тепер робити? Я заплуталась.

Related Post

Я хотіла піти, але не очікувала, що мені буде так боляче, тим більше він мене випередив і закінчив стосункиЯ хотіла піти, але не очікувала, що мені буде так боляче, тим більше він мене випередив і закінчив стосунки

Мені 18 років. Рік і місяць у стосунках, пів року живемо разом із молодою людиною. Перші пів року я була щаслива, була життю вдячна за те, що знайшла свою людину,

Моя дружина потрапила на работу до шахраївМоя дружина потрапила на работу до шахраїв

Дружина у мене – героїня, якщо чесно. Знайшла сміливості звернути увагу на інваліда. Витерпіла і звикла, що мені лікаря треба відвідувати і іноді я дуже вразливий, злопам’ятний. Важкий у мене